Drugoligowiec nie pokonał KKS-u

2014-02-24 07:30:00 AB

Drużyna KKS Kalisz zremisowała 1:1 w meczu sparingowym z Jarotą Jarocin. Jak ocenił trener, kaliscy zawodnicy znajdują się w coraz lepszej formie.

Spotkanie było niezwykle emocjonujące i dynamiczne. W 31. minucie, na prowadzenie wysunął się zespół z Jarocina. Gola z rzutu wolnego zdobył Krzysztof Czabański. Piłkarze KKS-u wyrównali wynik dopiero na 10 minut przed końcem meczu. Zdobywcą bramki był Konrad Chojnacki. Choć w drugiej połowie oba kluby miały wiele szans na zwycięstwo, to ostatecznie wygrana została podzielona na pół.

Jarota Jarocin – KKS Kalisz 1:1 (1:0)1:0 Krzysztof Czabański 31. min, 1:1 Konrad Chojnacki 80. Min.