Dlaczego CZARNY KOT będzie gorący w WALENTYNKI ?

2010-02-13 15:27:26 Piotrek Grajek

W ten szczególny dzień Resta Bar CZARNY KOT pragnie zaprosić do wspólnego cieszenia się Walentynkami. NIESPODZIANKA - Czarny Kot rozdaje prezenty !

foto-horyzont.pl
foto-horyzont.pl
CZARNY KOT to niedawno otwarty lokal typu Resta-Bar przy ulicy NOWY ŚWIAT 6 (obok PWSZ), gdzie dominuje kuchnia lokalna i klimat kameralnej zabawy.
W związku ze świętem Walentynek, wraz z fotoHORYZONT, CZARNY KOT zaprasza do siebie w dniu 14 lutego 2010, gdzie od godz. 16-ej będzie można zrobić sobie krótką mini-foto-sesję oraz otrzymać zdjęcie z niej GRATIS ! Akcja przewidziana tylko na ten dzień, dlatego też warto pomyśleć o rezerwacji miejsca przy stoliku, bo z pewnością będzie GORĄCO !
Przypominamy: CZARNY KOT znajduje się przy ulicy NOWY ŚWIAT 6 (tuż obok PWSZ). Wszelkie dodatkowe informacje można zdobyć albo dzwoniąc do DOMINIKA pod nr telefonu 669 905 030 lub do PIOTRKA: 792 297 425. Można też pisać na kontakt@foto-horyzont,pl żeby dowiedzieć się więcej.
CZARNY KOT ZAPRASZA !
P R Z Y B Y W A J C I E !

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ