Czwarte zwycięstwo Calisii!

2012-09-17 14:24:00 WNV

Czwarte z rzędu zwycięstwo - trwa zwycięska passa Calisii Kalisz! Piłkarze Calisii Kalisz w minioną sobotę pokonali u siebie Gryf Wejherowo 2:1.

Wynik otworzył w 30 minucie Patryk Klofik, który silnym strzałem wykończył stały fragment gry. Goście odpowiedzieli tuż przed przerwą. Po stracie piłki przez kaliskich obrońców, z kilku metrów celnie trafił Rafał Siemaszko. W drugiej połowie to gracze Gryfa stwarzali więcej okazji strzeleckich, ale w 80 minucie wynik spotkania ustalił wprowadzony po przerwie Paweł Kowal.
Warto dodać, że znów znakomity mecz rozegrał bramkarz Calisii Artur Melon. Była to czwarta z rzędu wygrana Calisii, natomiast dla Gryfa pierwsza porażka w tym sezonie. Calisia z dorobkiem 13 punktów awansowała na czwarte miejsce drugoligowej tabeli. A już w tę środę kaliszanie zmierzą się na wyjeździe z Rozwojem Katowice.
KP Calisia Kalisz – Gryf Wejherowo 2:1 (1:1).