Usługi

Czujesz zbliżającą się jesienną chandrę? Skóra muśnięta opalenizną sprawi, że poczujesz się lepiej! Wybierz się do Salonu Urody Chloe

2022-09-16 07:00:00 reklama@calisia.pl

Słoneczne, wakacyjne dni już za nami, a Ty chciałbyś, aby ten czas trwał nieprzerwanie cały rok? Skorzystaj z opalania natryskowego! Skóra muśnięta opalenizną sprawi, że poczujesz się lepiej i atrakcyjniej! A może czeka Cię impreza lub uroczystość, a nie chcesz aplikować samoopalacza, bo boisz się plam i zacieków? Przy tym wszystkim nie jesteś zwolennikiem aplikowania skórze szkodliwych promieni UVA I UVB?

Salon Urody Chloe
Salon Urody Chloe

Teraz w Kaliszu masz możliwość zadbania o piękną, a przede wszystkim zdrową opaleniznę. Zabieg opalania natryskowego jest całkowicie bezpieczny! Skóra wygląda zdrowo, nie przyspieszamy procesu jej starzenia, jak to jest w przypadku solarium czy opalania tradycyjnego na słońcu. Przeciwskazań do zabiegu jest bardzo mało, mogą z niej również korzystać kobiety w ciąży.

W Salonie Urody Chloe opalenizna powstaje szybko, bo w zaledwie 20 minut.

Tobie pozostaje się cieszyć z naturalnie brązowego odcienia skóry dobieranego indywidualnie do karnacji. Opalenizna ta doskonale nadaje się na co dzień, jak i na każdą okazję, i wbrew obiegowej opinii - nie brudzi ubrań, paznokci, nie barwi rzęs czy brwi. Zadowoleni z zabiegu będą zarówno Panie, jak i Panowie. Na miejscu uzyskacie Państwo szczegółowe zalecenia jak zadbać o skórę po zabiegu, aby efekt cieszył oko jak najdłużej.


W Salonie Urody Chloe wprowadzono dogodne całoroczne karnety, gdzie opalić się można już za kwotę 85zł !!!

Salon mieści się w Kaliszu na ulicy Stanisława Wyspiańskiego 51.

W ofercie znajdziemy kompleksowe usługi: profesjonalne opalanie natryskowe produktami firmy TanExpert/ Minetan, stylizacja paznokci, stylizacja brwi, makijaż. Wszystkie najnowsze trendy w branży beauty w jednym miejscu. Usługi wykonywane są na najlepszej klasy sprzęcie oraz produktach, tak, żeby efekt końcowy był zawsze więcej niż zadowalający.

 

Salon Urody Chloe

Adres: ul. Stanisława Wyspiańskiego 51, Kalisz (Osiedle Majków)
Tel. 731 162 040
FB: CHLOE Salon Urody Opalanie Natryskowe - https://www.facebook.com/profile.php?id=100082872325372
Ig: https://www.instagram.com/chloe_salon_/

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować