Charytatywny parkrun Kalisz dla Grupy Misz-Masz [Dużo zdjęć]

2019-09-28 14:30:00 red

Parkrun to nie tylko 5 kilometrów do przebiegnięcia, ale to także społeczność, która chce pomagać innym. Znakomitym przykładem był sobotni bieg, podczas którego zbierano środki na pomoc Grupie Misz-Masz.

fot. MW
fot. MW

- Biegliśmy dzisiaj dla naszych przyjaciół z Grupy Misz-Masz, która w parkrun uczestniczy od ponad roku. Przyszli zupełnie przez przypadek i spontanicznie któregoś czerwcowego poranka i tak z nami zostali. To już druga edycja biegu charytatywnego dla Misz-Masz. Uczestniczy w tym coraz więcej osób – mówi Joanna Nawrocka koordynator parkrun Kalisz – Oprócz zbierania funduszy biegi mają na celu zintegrowanie Grupy ze środowiskiem i społecznością lokalną, żeby czuli że należą do tego środowiska – dodaje.

Fundusze są zbierane nie tylko podczas biegu ale także w trakcie licytacji m.in. n profilu facebookowym parkrun Kalisz.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ