Zdrowie

Brazylijskie pośladki – to możliwe z Yasumi Kalisz

2023-04-11 12:14:05 konkurs@calisia.pl

Koniec wąskich bioder i chłopięcych sylwetek na wybiegach. Kylie Jenner, Kim Kardashian, Jennifer Lopez… Łączy je nie tylko fakt, że są sławne. To właśnie te gwiazdy rozpoczęły współczesny trend na kobiece krągłości. Wąska talia i wydatne, krągłe pośladki uważane są współcześnie za kanon urody.

 

Yasumi Kalisz
Yasumi Kalisz

W Yasumi wiemy, że każde ciało jest piękne, a najpiękniejsze jest takie, które jest zdrowe i szanowane. W naszych gabinetach zadbamy o ciebie z czułością, niezależnie od efektu, jaki chcesz osiągnąć.

Niemniej rosnąca liczba zapytań o zabiegi modelujące na pośladki i tył ud, skłoniły nas do stworzenia zabiegu, który wzmocni mięśnie, zredukuje pomarańczową skórkę, usunie nadmiar wody i optycznie uwypukli pośladki. Terapia „Brazylijskie pośladki” polega na połączeniu technologii z działaniem kosmetyków ukierunkowanych na rozgrzanie i dotlenienie skóry i tkanki podskórnej. W efekcie wiele naszych klientek uzyskuje efekt uniesionej pupy z jednoczesną redukcją cellulitu.

W naszym gabinecie oferujemy oprócz tego szereg innych technologii na ciało, które mają na celu wzmocnienie mięśni, redukcję cellulitu, zminimalizowanie lokalnych otłuszczeń czy poprawę gęstości skóry. Jako jedyny gabinet w Kaliszu mamy również swoje własne, markowe kosmetyki – kochacie nasze peelingi do ciała, czy rozgrzewający żel modelujący ThermoActive Gel, który cenicie za działanie ujędrniające i redukujące pomarańczową skórkę.

Na zabieg Brazylijskie Pośladki oraz inne terapie modelujące sylwetkę zapraszamy na Kopernika 13!

Zadbamy o Twoje ciało z czułością!

 

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!
 

Zaproszenie na zabieg w Yasumi wygrywa Pan Joachim Wielgosz.

O wygranej i sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdeczne gratulacje i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

Kalisz.Yasumi.pl
www.facebook.com/yasumi.kalisz/

tel. 660 321 410
email: kalisz@yasumi.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt. 8-20 Sob. 9-15

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować