Wasze artykuły

BOKS Kalisz i KKS Kalisz zapraszają na zajęcia dla kobiet!

2019-11-25 11:14:52 KKS Kalisz

KKS Włókniarz 1925 Kalisz i Boks Kalisz inaugurują zajęcia dla osób, które rozpoczynają przygodę z boksem i nigdy wcześniej nie miały z nim styczności.

Pierwszy raz odbędą się treningi poświęcone tylko i wyłącznie kobietom, na które zaprasza trener Dariusz Kisiel. –  Uczymy abecadła technik i skupiamy przede wszystkim na wspomnianym już właściwym poruszaniu się. – zachęca szkoleniowiec pięściarstwa w KKS-ie Kalisz.

Treningi odbywają się w salce bokserskiej przy ul. Chopina 27 (wejście od ulicy Wodnej).

***

Poniedziałek (25.11.2019)

Grupa początkująca dla kobiet, godzina 18:00

Grupa początkująca dla mężczyzn, godzina 19:00

fot. pixabay.com

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować