Społeczne

Bezpłatne badania mammograficzne

2020-10-18 09:30:00 UM Kalisz

Zapraszamy wszystkie panie między 50. a 69. rokiem życia (1970-1951 r.) do udziału w bezpłatnych badaniach mammograficznych, refundowanych przez NFZ.

fot. Organizator
fot. Organizator

W badaniu mogą uczestniczyć panie, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały mammografii w ramach programu profilaktyki raka piersi. 

Konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Można jej dokonać pod numerem telefonu 68 41 41 411 (pod tym numerem można także uzyskać informację, kiedy odbyło się ostatnie badanie mammograficzne) oraz online poprzez stronę internetową www.diagnostyk.pl.

Stała kontrola piersi daje ogromną szansę wykrycia wczesnych zmian i zastosowania leczenia, dlatego zapraszamy do mammobusu, który będzie dostępny w Kaliszu 20 października i 15 grudnia na parkingu sklepu Bricomarche przy ul. Młynarskiej 131.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ