Biznes

ADIKBAL Kalisz - „Baw się z nami balonami”

2020-06-27 10:30:00 reklama@calisia.pl

Szukasz wyjątkowych dekoracji na swoją wymarzoną imprezę? Chcesz przygotować gadżety na dni otwarte twojej firmy? Masz ciekawy pomysł, ale nie wiesz jak go wykonać? Firma ADIKBAL z Kalisza to odpowiedź na Twoje wszystkie pytania.

fot. ADIKBAL
fot. ADIKBAL

Naszą specjalnością są balony latexowe oraz foliowe. Jesteśmy firmą działającą na terenie całej Polski oraz Europy. Działamy od 1997 roku.

Ofertę uzupełniają artykuły i gadżety reklamowe takie jak:

  • Nadruki na Balonach
  • Nadruki na Chorągiewkach A5
  • Nadruki na Chorągiewkach degustacyjnych
  • Nadruki na Czapeczkach
  • Nadruki na Daszkach
  • Wiatraczki

Wykonujemy ponadto profesjonalne dekoracje balonowe. Ponieważ używamy jedynie sprawdzonych materiałów, za każdym razem dajemy swojemu klientowi gwarancję trwałości wykonanych przez nas elementów. Pomożemy Ci w skomponowaniu dekoracji tak, aby odpowiadała Twoim oczekiwaniom, a jednocześnie pozwoliła w każdym pomieszczeniu stworzyć niezapomnianą atmosferę.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziecie także inne produkty okazjonalne i dekoracyjne http://adikbal.pl/

 

Nasza oferta obejmuje zarówno projekt dekoracji jak i jego pełną, profesjonalną realizację. Wykonujemy także nadruki firmowe i reklamowe.

F.H.U. ADIKBAL S.C.

62-800 Kalisz

Al. gen. Władysława Sikorskiego 11 - 13

tel/fax. (62) 766 86 95

http://adikbal.pl/

e-mail:

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ