2 zwycięstwa zawodników KCS "KRUK GYM" KALISZ na zawodowej gali w Jarocinie.

2019-04-24 11:00:00 KRUK GYM

W “Wielką Sobotę” zawodnicy KSC KRUK GYM walczyli z powodzeniem na Charytatywnej Zawodowej Gali w Jarocinie. Klub Aleksandra KRUKA reprezentowali HUBERT GUŹNICZAK i PATRYK BĄK oraz trener i sekundanci Bartłomiej MUTUNGA, Filip RZĄDEK (prekursor,znana w świecie żywa legenda i historia muaythai w Polsce), Filip KACZMAREK.

fot. KRUK GYM
fot. KRUK GYM

Młodzieżowiec KRUK GYM Hubert swoją pierwszą zawodową(pro-am) walkę w karierze WYGRAŁ na zasadach K-1 w pojedynku 3 rundowym x 3 min. 1 runda pełna kontrola, piękna technika w ringu, celne uderzenia w obronie i na kontrze nad rywalem z Jarocina. Co prawda były małe kłopoty w 2 rundzie gdyż był liczony po szaleńczym ataku typu “teraz albo nigdy” i uderzeniu na tułów, ale dzięki cennym radom i wsparciu narożnika przystępując do 3 rundy po “otrzepaniu się” pokazał charakter i serce. Do końca walki udowodnił wyższość nad zawodnikiem miejscowym celnie atakując i “łamiąc” rywala kolejnymi ciosami. Sędziowie nie mieli problemu z decyzją, jednogłośnie wskazując tryumf 18-latka z Kalisza.

Patryk BĄK także wygrał swój pojedynek na zasadach K-1. Tutaj był bardzo duży tzw. rolecoaster po wyrównanych 3 rundach. Decyzją sędziów było stoczenie “extra rundy”. Dzięki swojej przewadze nad miejscowym rywalem to ręka Patryka w efekcie końcowym powędrowała w geście zwycięstwa do góry.

Wojownicy KRUK GYM solidaryzując się z chorym chłopcem zrzekli się swoich gaż na jego leczenie i wsparcie.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ