Biznes

Zwrot części gotówki od każdego zakupu? Coś dla oszczędnych.

2019-07-30 13:34:01 reklama@calisia.pl

Jedna z najszybciej rozwijających się światowych aplikacji umożliwiających zniżki poprzez zwrot części gotówki na konto, jest już dostępna w Kaliszu.

Jak to działa?

 

To bardzo proste. Wystarczy pobrać na telefon darmową aplikację dostępną pod linkiem:  https://www.cashbackworld.com/pl/registration/partner/778795 i zarejestrować się.

 

Następnie, przy zakupach w jednym z około PÓŁ MILIONA miejsc na całym świecie, w jednej ze 130 000 firm, należy użyć aplikacji. Część (zazwyczaj do 5% wartości zakupów) zostaje zwrócona nam na nasze konto bankowe.

 

To znakomity sposób oszczędzania. Sieć Cashback World rozrasta się bez przerwy. Przystąpiły do niej między innymi Orlen, Carrefour, Circle K, Allegro , booking.com, sieć kin Helios, KFC, Smyk, Decathlon, RTV Euro Agd, Empik, telefonie komórkowe, Komputronik i wiele wiele innych!

 

Załóżmy, że wydajemy 120 zł n a zakupy w Carrefour. Płacąc przy kasie, pokazujemy aplikację.  Kasa skanuje nasz kod kreskowy - na paragonie pojawia się nasz numer aplikacji, a po kilku dniach zobaczymy w naszej aplikacji zwroty gotówki. Kiedy zwroty z różnych zakupów przewyższą kwotę 22,50 zł, pieniądze automatycznie przelewane są na nasze noto bankowe. 

Korzyści są podwójne: z jednej strony mamy zwrot na konto, z drugiej, DODATKOWO, gromadzimy punkty, przekładające się na korzystne rabaty. Te punkty oznaczone są jako SP - Shopping Points i  z nich również możemy korzystać praktycznie w każdym z setek tysięcy punktów na całym świecie.. Szczegóły znajdziecie w Waszej aplikacji.

Co więcej, aplikacja podpowie Wam , gdzie w pobliżu możecie skorzystać ze zniżek. Naprawdę warto wypróbować jak to działa. Tym bardziej, że nie ma w tym żadnego haczyka. Nie musimy niczego kupować, nie mamy żadnych męczących obowiązków, jak to często bywa w podobnych systemach.

W Kaliszu możemy korzystać ze zwrotów Cashback World między innymi  w Biedronce i Carrefour, Decathlon, oraz w mniejszych sklepach sieciowych: np: New Balance Home & You, 4F, Vistula, Wólczanka czy Empik. Wszędzie tam możemy uzyskać zwrot części gotówki od każdego zakupu. Szczegóły? Znajdziecie w Waszej aplikacji.

Ten światowy system zyskuje sobie coraz więcej partnerów, doceniających marketingową siłę Cashback . Nalezą do nich: kluby sportowe jak Lech Poznań, Lechia Gdańsk, As Roma, Real Madryt itp, zespoły muzyczne: Ira, Kombi, Various Manx, Patrycja Markowska, Stachursky i wielu innych. Te wszystkie zespoły i instytucje umożliwiają dostęp do aplikacji, podobnie jak w Kaliszu robimy to my - calisia.pl

Co więcej, aplikacja pozwala również na zakupy w sklepach online. W Polsce w sieci znajduje się już ponad  600 sklepów internetowych.

Podsumowując : Cashback World ze swoją aplikacją jest  jednym ze światowych leaderów systemów oszczędzania na zakupach. Warto już dziś pobrać i wypróbować swoją aplikację przy najbliższych zakupach.

Lokalne korzyści

Co więcej, na lokalnym rynku, w Kaliszu utworzono w ramach systemu Cashback World inicjatywę Lokalne Sieci Korzyści ( sieci-korzysci.pl ) dzięki której przedsiębiorcy wzajemnie się promują i jednocześnie kierują do siebie nawzajem swoich klientów. Dzieje się tak dlatego, ze Cashback World pozwala na wzajemne wspieranie się przedsiębiorców - odwrócone są dotychczasowe systemy konkurowania ze sobą. W Lokalnej Sieci Korzyści Kalisz jest już kilka pierwszych firm, a kolejne dołącza niebawem: Są już : sklep z bielizną Elizabeth, serwis ogrodniczy Lidia,  gardenproducts.pl, serwis wózków widłowych Kar Serwis , Zahir Kebab, Pasmanteria Jacek Konieczny, restauracja Zielny Dworek. 

 

Jest to nastawiony na przyszłość system, w którym korzyści odnoszą wszyscy: kupujący oszczędzają pieniądze, firmy mają więcej klientów, w zamian za zaoferowanie im zniżki, a dotarcie do zniżek jest znacznie ułatwione dzięki aplikacji.

 

Calisia.pl również dołączyła do Cashback World. nasza Agencja Reklamowa oferuje zniżki na strony internetowe i inne usługi naszej Agencji.

 

 

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ