Biznes

Zobaczcie co będzie się działo podczas Biznes Mix Open w Kaliszu! [PROGRAM]

2022-05-13 06:30:00 redakcja

Prezentacje i rozmowy z przedstawicielami kilkudziesięciu firm, pokazy, konkursy z nagrodami, plebiscyt na najlepsze stoisko, degustacje, animacje i wiele innych atrakcji będzie czekało na mieszkańców Kalisza oraz regionu już w sobotę 14 maja podczas Biznes Mix Open w Hali OSRiR w Kaliszu. Publikujemy pełny program wydarzenia. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Biznes Mix Open
Biznes Mix Open

Sport, uroda, fotografia, biznes, lokalni producenci, media, salony samochodowe, szkoły, branże gastronomiczne i budowalne, włoskie przysmaki, animatorzy - blisko 50 firm weźmie udział w Biznes Mix Open 14 maja w Hali Sportowej przy ul. Łódzkiej. 14 maja ożywiamy Kalisz i zapraszamy na Biznes Mix Open! Wstęp wolny!

Szukasz fotografa na wesele? Będziesz budował dom? Szukasz lokalu na imprezę rodzinną? A może chcesz podszkolić swój angielski? Podczas Biznes Mix Open będzie okazja by spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami firm z Kalisza i regionu z różnorodnych branży. Na odwiedzających będzie czekało blisko 50 stoisk!

Będzie można obejrzeć różnorodne produkty, poznać przedsiębiorców, skorzystać z wyjątkowych ofert przygotowanych przez wystawców szczególnie na ten dzień. Prawie każda z firm będzie miała coś wyjątkowego do zaoferowania odwiedzającym podczas tego wyjątkowego wydarzenia - promocje, vouchery, rabaty na usługi i zakupy, konsultacje, karty podarunkowe i atrakcje!

Przyjdź na Open Mix! - Skorzystaj z rabatów i ofert specjalnych przygotowanych przez firmy!

Ponadto w Hali OSRiR pojawi się scena, na której odbędą się prelekcje, pokazy, konkursy z nagrodami a także panele dyskusyjne. W trakcie wydarzenia, ze sceny przeprowadzone będą prezentacje związane ze szczególnie rozwojowymi dziedzinami - będzie coś o samochodach elektrycznych, o nowoczesnych materiałach budowlanych - jednym słowem dla każdy znajdzie coś dla siebie!

Nie zabraknie degustacji włoskich przysmaków, strefy dla dzieci, pokazów akrobatycznych, pokazów nowoczesnego sprzętu budowlanego, Quizów o Kaliszu, koła fortuny z nagrodami dla publiczności!


Program Biznes Mix Open 14 maja

11:00 - Otwarcie Wystawy Biznes Mix Open dla zwiedzających
11:15 - Prelekcja "Inżynieria przyszłości"
             Piotr Żyto, przedstawiciel firm Tipro i Elektryk
12:15 "Kalisz wzorcem dla mobilności transportowej w Europie"
             Aleksandra Kasprzak z Inkubatora Przedsiębiorczości
13:15 – Prelekcja Elektryfikacja w motoryzacji"
             Norbert Kruziński - Auto Grupa Lis
14:15 - Prelekcja "Kaliscy Rzemieślnicy siłą napędową miasta"
             Maciej Całka, członek Zarządu Izby Rzemieślniczej
15:15 – Panel dyskusyjny Jak się prowadzi biznes w Kaliszu?
             rozmowy z przedsiębiorcami - Marcin Woźniak Calisia.pl
16:30 - Pokaz akrobatyki powietrznej - szkoła tańca i akrobatyki L'Art
17:30 – Ogłoszenie wyników plebiscytu na Najlepsze Stoisko,
             Najlepszy Produkt lub Usługę oraz wręczenie Nagrody Publiczności
19:00 – Zakończenie Biznes Mix'u
 

UWAGA!

Co godzinę będą się odbywać konkursy z nagrodami od sponsorów!

Do wygrania są vouchery do AquaParku, zaproszenia i nagrody z kina Helios, maseczki Yasumi, biżuteria Bico Australia oraz nagrody of wystawców!

Przez cały czas trwania imprezy prowadzone będą gry i zabawy dla dzieci przez organizatora kolonii dla dzieci i wczasów dla rodzin -  MartaFit.


 

Patronem medialnym wydarzenia w Hali Sportowej zostały Radio Eska. oraz Gazeta Wyborcza Kalisz

 

W sobotę 14 maja zobaczymy między innymi przedstawicieli firm:

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować