Biznes

Zobaczcie co będzie się działo podczas Biznes Mix Open w Kaliszu! [PROGRAM]

2022-05-13 06:30:00 redakcja

Prezentacje i rozmowy z przedstawicielami kilkudziesięciu firm, pokazy, konkursy z nagrodami, plebiscyt na najlepsze stoisko, degustacje, animacje i wiele innych atrakcji będzie czekało na mieszkańców Kalisza oraz regionu już w sobotę 14 maja podczas Biznes Mix Open w Hali OSRiR w Kaliszu. Publikujemy pełny program wydarzenia. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Biznes Mix Open
Biznes Mix Open

Sport, uroda, fotografia, biznes, lokalni producenci, media, salony samochodowe, szkoły, branże gastronomiczne i budowalne, włoskie przysmaki, animatorzy - blisko 50 firm weźmie udział w Biznes Mix Open 14 maja w Hali Sportowej przy ul. Łódzkiej. 14 maja ożywiamy Kalisz i zapraszamy na Biznes Mix Open! Wstęp wolny!

Szukasz fotografa na wesele? Będziesz budował dom? Szukasz lokalu na imprezę rodzinną? A może chcesz podszkolić swój angielski? Podczas Biznes Mix Open będzie okazja by spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami firm z Kalisza i regionu z różnorodnych branży. Na odwiedzających będzie czekało blisko 50 stoisk!

Będzie można obejrzeć różnorodne produkty, poznać przedsiębiorców, skorzystać z wyjątkowych ofert przygotowanych przez wystawców szczególnie na ten dzień. Prawie każda z firm będzie miała coś wyjątkowego do zaoferowania odwiedzającym podczas tego wyjątkowego wydarzenia - promocje, vouchery, rabaty na usługi i zakupy, konsultacje, karty podarunkowe i atrakcje!

Przyjdź na Open Mix! - Skorzystaj z rabatów i ofert specjalnych przygotowanych przez firmy!

Ponadto w Hali OSRiR pojawi się scena, na której odbędą się prelekcje, pokazy, konkursy z nagrodami a także panele dyskusyjne. W trakcie wydarzenia, ze sceny przeprowadzone będą prezentacje związane ze szczególnie rozwojowymi dziedzinami - będzie coś o samochodach elektrycznych, o nowoczesnych materiałach budowlanych - jednym słowem dla każdy znajdzie coś dla siebie!

Nie zabraknie degustacji włoskich przysmaków, strefy dla dzieci, pokazów akrobatycznych, pokazów nowoczesnego sprzętu budowlanego, Quizów o Kaliszu, koła fortuny z nagrodami dla publiczności!


Program Biznes Mix Open 14 maja

11:00 - Otwarcie Wystawy Biznes Mix Open dla zwiedzających
11:15 - Prelekcja "Inżynieria przyszłości"
             Piotr Żyto, przedstawiciel firm Tipro i Elektryk
12:15 "Kalisz wzorcem dla mobilności transportowej w Europie"
             Aleksandra Kasprzak z Inkubatora Przedsiębiorczości
13:15 – Prelekcja Elektryfikacja w motoryzacji"
             Norbert Kruziński - Auto Grupa Lis
14:15 - Prelekcja "Kaliscy Rzemieślnicy siłą napędową miasta"
             Maciej Całka, członek Zarządu Izby Rzemieślniczej
15:15 – Panel dyskusyjny Jak się prowadzi biznes w Kaliszu?
             rozmowy z przedsiębiorcami - Marcin Woźniak Calisia.pl
16:30 - Pokaz akrobatyki powietrznej - szkoła tańca i akrobatyki L'Art
17:30 – Ogłoszenie wyników plebiscytu na Najlepsze Stoisko,
             Najlepszy Produkt lub Usługę oraz wręczenie Nagrody Publiczności
19:00 – Zakończenie Biznes Mix'u
 

UWAGA!

Co godzinę będą się odbywać konkursy z nagrodami od sponsorów!

Do wygrania są vouchery do AquaParku, zaproszenia i nagrody z kina Helios, maseczki Yasumi, biżuteria Bico Australia oraz nagrody of wystawców!

Przez cały czas trwania imprezy prowadzone będą gry i zabawy dla dzieci przez organizatora kolonii dla dzieci i wczasów dla rodzin -  MartaFit.


 

Patronem medialnym wydarzenia w Hali Sportowej zostały Radio Eska. oraz Gazeta Wyborcza Kalisz

 

W sobotę 14 maja zobaczymy między innymi przedstawicieli firm:

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ