Znamy finalistki Wielkopolska Miss 2017! Wśród nich kaliszanka!

2017-03-06 13:00:00 Organizator

W sobotę 4 marca kandydatki do tytułu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek spotkały się w klubie Pacha Poznań, by walczyć o przepustkę do finału. Jest to jedyny konkurs piękności w naszym województwie, jednak półfinalistki przyjechały do Poznania również z innych części kraju. Dziewczyny zaprezentowały się w strojach kąpielowych i sukniach wieczorowych.

fot. ROGO
fot. ROGO

Spośród 105 kandydatek jury wybrało 30 finalistek ubiegających się o tytuł Wielkopolskiej Miss 2017 oraz 10 finalistek, które będą rywalizować o tytuł Wielkopolskiej Miss Nastolatek 2017.

- Dziewczyny biorące udział w konkursie są nie tylko atrakcyjne, ale również wykształcone, przebojowe, znają języki obce i mają ciekawe pasje – podkreśla Grzegorz Ostrowski, współorganizator konkursu Wielkopolska Miss.

Gala finałowa konkursu Wielkopolska Miss, Wielkopolska Miss Nastolatek oraz Wielkopolski Mister 2017 odbędzie się 20 maja 2017 roku w sali Konferencyjno – Koncertowej im. Profesora Jerzego Rubińskiego, Wydziału Pedagogiczno – Artystycznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Kaliszu.

W tym roku do wygrania w konkursie są samochód osobowy, skuter miejski, wyjazd na festiwal filmowy do Cannes, wyjazd na 90. jubileuszową galę rozdania Oscarów 2018.

Podczas półfinału została wybrana Wielkopolska Miss Pacha Poznań 2017, a została nią Angelika Wachowska.

Wielkopolska Miss 2017 – finalistki:

1. Ewa Adamska – Poznań
2. Martyna Bąkowska – Kalisz
3. Dominika Bilska – Pruszków
4. Oliwia Brówka – Sulechów
5. Alicja Chrzanowska – Warszawa
6. Karolina Cielecka – Piotrkowice
7. Ewa Ciesielska – Poznań
8. Sandra Cieślik – Złocieniec
9. Sabrina Gädeke – Nowy Tomyśl
10. Julia Giera – Poznań
11. Magdalena Grosman – Słupca
12. Maria Horbulewicz – Wschowa
13. Paulina Koktysz – Gorzów Wielkopolski
14. Patrycja Kozielska – Ustka
15. Ewelina Krzak – Poznań
16. Karolina Marczyńska – Szamocin
17. Anna-Maria Milko – Zgorzelec
18. Adrianna Olszak – Gniezno
19. Klaudia Pacholska – Brzeźno
20. Daria Patka – Bielsko-Biała
21. Joanna Skrzypczak – Śrem
22. Zuzanna Słaboszewska – Grodzisk Wielkopolski
23. Patrycja Sobolewska – Gąsawa
24. Natalia Sobytkowska – Pabianice
25. Sandra Staszewska – Chodzież
26. Julia Świerczyńska – Gniewkowo
27. Dominika Ulatowska – Oborniki
28. Angelika Wachowska – Żnin
29. Karolina Wawrzyniak – Pleszew
30. Anika Zarakowska – Gorzów Wielkopolski

Wielkopolska Miss Nastolatki 2017 – finalistki:

31. Łucja Biadała – Pleszew
32. Michelle Borucka – Szanocin
33. Stella Czyszewicz – Wrocław
34. Katarzyna Dobrowiecka – Kostrzyn nad Odrą
35. Amelia Kokornaczyk – Bukowiec Górny
36. Michalina Kwaśna – Ostrzeszów
37. Julia Szymańska – Kobylnica
38. Oliwia Szymczak – Konin
39. Zuzanna Tuz – Mysłakowice
40. Patrycja Żyła – Goleniów

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ