Znamy finalistki Wielkopolska Miss 2017! Wśród nich kaliszanka!

2017-03-06 13:00:00 Organizator

W sobotę 4 marca kandydatki do tytułu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek spotkały się w klubie Pacha Poznań, by walczyć o przepustkę do finału. Jest to jedyny konkurs piękności w naszym województwie, jednak półfinalistki przyjechały do Poznania również z innych części kraju. Dziewczyny zaprezentowały się w strojach kąpielowych i sukniach wieczorowych.

fot. ROGO
fot. ROGO

Spośród 105 kandydatek jury wybrało 30 finalistek ubiegających się o tytuł Wielkopolskiej Miss 2017 oraz 10 finalistek, które będą rywalizować o tytuł Wielkopolskiej Miss Nastolatek 2017.

- Dziewczyny biorące udział w konkursie są nie tylko atrakcyjne, ale również wykształcone, przebojowe, znają języki obce i mają ciekawe pasje – podkreśla Grzegorz Ostrowski, współorganizator konkursu Wielkopolska Miss.

Gala finałowa konkursu Wielkopolska Miss, Wielkopolska Miss Nastolatek oraz Wielkopolski Mister 2017 odbędzie się 20 maja 2017 roku w sali Konferencyjno – Koncertowej im. Profesora Jerzego Rubińskiego, Wydziału Pedagogiczno – Artystycznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Kaliszu.

W tym roku do wygrania w konkursie są samochód osobowy, skuter miejski, wyjazd na festiwal filmowy do Cannes, wyjazd na 90. jubileuszową galę rozdania Oscarów 2018.

Podczas półfinału została wybrana Wielkopolska Miss Pacha Poznań 2017, a została nią Angelika Wachowska.

Wielkopolska Miss 2017 – finalistki:

1. Ewa Adamska – Poznań
2. Martyna Bąkowska – Kalisz
3. Dominika Bilska – Pruszków
4. Oliwia Brówka – Sulechów
5. Alicja Chrzanowska – Warszawa
6. Karolina Cielecka – Piotrkowice
7. Ewa Ciesielska – Poznań
8. Sandra Cieślik – Złocieniec
9. Sabrina Gädeke – Nowy Tomyśl
10. Julia Giera – Poznań
11. Magdalena Grosman – Słupca
12. Maria Horbulewicz – Wschowa
13. Paulina Koktysz – Gorzów Wielkopolski
14. Patrycja Kozielska – Ustka
15. Ewelina Krzak – Poznań
16. Karolina Marczyńska – Szamocin
17. Anna-Maria Milko – Zgorzelec
18. Adrianna Olszak – Gniezno
19. Klaudia Pacholska – Brzeźno
20. Daria Patka – Bielsko-Biała
21. Joanna Skrzypczak – Śrem
22. Zuzanna Słaboszewska – Grodzisk Wielkopolski
23. Patrycja Sobolewska – Gąsawa
24. Natalia Sobytkowska – Pabianice
25. Sandra Staszewska – Chodzież
26. Julia Świerczyńska – Gniewkowo
27. Dominika Ulatowska – Oborniki
28. Angelika Wachowska – Żnin
29. Karolina Wawrzyniak – Pleszew
30. Anika Zarakowska – Gorzów Wielkopolski

Wielkopolska Miss Nastolatki 2017 – finalistki:

31. Łucja Biadała – Pleszew
32. Michelle Borucka – Szanocin
33. Stella Czyszewicz – Wrocław
34. Katarzyna Dobrowiecka – Kostrzyn nad Odrą
35. Amelia Kokornaczyk – Bukowiec Górny
36. Michalina Kwaśna – Ostrzeszów
37. Julia Szymańska – Kobylnica
38. Oliwia Szymczak – Konin
39. Zuzanna Tuz – Mysłakowice
40. Patrycja Żyła – Goleniów

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować