Społeczne

Zmieniona trasa autobusu KLA linii nr 16

2022-06-19 19:00:00 red

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kalisza informuje, że w związku rozpoczęciem kolejnego etapu robót zadania pn. „Rozbudowa ulic w ciągu drogi wojewódzkiej nr 450 na odcinku od Rogatki do granicy miasta Kalisza – etap I” od 20 czerwca do odwołania autobusy komunikacji miejskiej linii nr 16 kursowały będą zmienioną trasą.

zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl
zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl

- w kierunku do ul. Bażanciej od przystanku Kresowa 01 ulicami: … Kresową, Polną, Górnośląską, Harcerską….,
- w kierunku do ul. Obozowej / ul. Romańskiej od przystanku Harcerska Rogatka 02 ulicami: … Harcerską, Górnośląską, Polną, Kresową….

Autobusy w kierunku do ul. Bażanciej zatrzymywać się będą na tymczasowym przystanku, który ustawiony zostanie na ul. Polnej na odcinku pomiędzy ul. Legionów, a ul. Górnośląską oraz na przystanku Górnośląska Rogatka 02.

W czasie trwania robót nieczynne będą dla autobusów linii nr 16 przystanki: Legionów Handlowa 01, Legionów Handlowa 04, Nowy Świat Rogatka 02, Nowy Świat Ułańska 04, Legionów Polna 02 .

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować