Sport

Złote medale Pucharu Polski dla Kaliskiego Centrum Sportowego "Kruk Gym"

2023-11-18 12:00:00 red. za Kaliskie Centrum Sportowe "KRUK GYM"

Świetne występy reprezentantów Kaliskiego Centrum Sportowego "Kruk Gym"! Wiktor Ciesielski i Igor Miklas wywalczyli w ringach dwa Puchary Polski. 

fot. Kaliskie Centrum Sportowe "KRUK GYM"
fot. Kaliskie Centrum Sportowe "KRUK GYM"
Kaliscy juniorzy udali się z trenerem Maciejem Kaczmarkiem na trzydniowe zawody Pucharu Polski w Muay Thai do Tarnowa w województwie podkarpackim. Zawodnicy na tarnowskich ringach spisali się rewalacyjnie. Igor Ciesielski w kat. 63,5kg i Wiktor Miklas w kat. 67kg zwyciężyli w swoich wagach wszystkie pojedynki i zdobyli złote medale Pucharu Polski.
 
Po pucharowych zwycięstwach Igor i Wiktor razem z klubowymi kolegami Maciejem Herbichem i Mateuszem Kazimierczakiem oraz trenerem kadry Aleksandrem Krukiem udadzą się w dniach 17-19 listopada do Zakopanego na zgrupowanie polskiej kadry Muay Thai.
 
Najmłodsi wychowankowie ,,Kruk Gym" także mierzyli się na turnieju Muay Thai  - tym razem dla dzieci Fight Store 2 - Kuźnia Talentów. Do Dobrej w województwie pomorskim udał się trener Aleksander Kruk.
,,Nasz klub udanie reprezentowali Adam Kruk, Andrzej Kowalenko i Borys Paprocki. Wszyscy najmłodsi klubowi zawodnicy stoczyli po dwie bardzo dobre, zacięte walki za co zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami i nagrodami." - mówi Maciej Kaczmarek, trener ,,Kruk Gym".
Kaliskie Centrum Sportowe "KRUK GYM" składa podziękowania rodzicom za wsparcie logistyczne, a także Państwu Miklas za bezpieczną podróż.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować