Społeczne

Złote i diamentowe gody w Blizanowie. 11 par uhonorowanych

2021-06-16 19:00:00 Gmina Blizanów

11 par małżeńskich z gminy Blizanów otrzymało z rąk wójta – Sławomira Musioła i przewodniczącego rady gminy – Jana Wojtyły medale za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznane przez prezydenta RP. 

Gminy Blizanów
Gminy Blizanów

Uroczyste spotkanie odbyło się 10 czerwca w hotelu Kristoff w Łaszkowie. Legitymacje i medale dla jubilatów oraz kwiaty podawała: Natalia Korzeniewska - kierownik USC, odpowiedzialna za organizację uroczystości.

Co najmniej 50 lat ze sobą w związku małżeńskim przeżyli Państwo: Marianna i Eugeniusz Kaźmierczakowie, Helena i Antoni Krauze, Zofia i Sławomir Łazik, Zdzisława i Włodzimierz Matczakowie, Czesława i Hans Sałata, Maria i Leon Stasieccy, Teresa i Józef Stempień, Marcjanna i Lech Szymańscy, Elżbieta i Tadeusz Tomczak, Jadwiga i Jerzy Walczyńscy, Aniela i Kazimierz Wcisłek (Państwo Stempień i Wcisłek nie przybyli na uroczystość). Specjalne statuetki z okazji diamentowych godów 60-lat otrzymały 4 pary małżeńskie: Marianna i Władysław Jerz, Jadwiga i Józef Olejniczakowie, Zdzisława i Józef Wajchert, Helena i Stanisław Właszyńscy.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ