Zimowe Półkolonie ze Szkołą MUSIC STORE- podsumowanie

2012-03-01 16:56:16 Redakcja Calisia.pl

II tydzień ferii zimowych dla uczestników półkolonii w Szkole Music Store upłynął bardzo aktywnie i bajkowo

Wszyscy uczestnicy na czas kolonii przyjęli imiona swoich ulubionych bohaterów z bajek. Półkolonie rozpoczęły się warsztatami teatralnymi, podczas których uczestnicy uczyli się poprawnej dykcji, interpretacji i wcielania się w wybrane postaci. Ponad to dzieci miały okazję poznać historię najstarszych bajek animowanych i działalności najsłynniejszych wytwórni filmowych. Dużym zainteresowaniem wśród uczestników cieszył się konkurs literacki inspirowany historią zamku w Gołuchowie. W fascynujący świat bajek teatralnych wprowadził dzieci wrocławski Teatr Lalek z przedstawieniem „Piękna i Bestia”, po którym odbyło się spotkanie z aktorką która opowiedziała o tajnikach powstawania przedstawień teatralnych dla dzieci. Wszyscy uczestnicy aktywnie spędzili czas w Szkole MUSIC STORE. Główne hasło półkolonii to bajkowo, kolorowo i zabawnie – i tak właśnie było. Trudno było się rozstać, ale już niedługo wakacje i kolejne mega odlotowe półkolonie.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować