Społeczne

„Zieleń wokół nas” - Leroy Merlin prezentuje kolekcję wiosna-lato 2021

2021-03-15 15:40:46 reklama@calisia.pl

Wiosenne i letnie dni zachęcają do spędzania większej ilości czasu na świeżym powietrzu, zwłaszcza po długiej izolacji w domu. Teraz jeszcze bardziej doceniamy możliwość wyjścia na spacer do parku czy pracę w ogródku. Cieszą nas przejażdżki rowerowe, bieganie w lesie, czy po prostu obserwowanie przyrody. Miniony rok udowodnił nam jak ważny jest bezpośredni kontakt z naturą. Doceniliśmy mini ogródki na tarasach i balkonach, grządki przed domami, łąki zamiast trawników. Drugą młodość przeżywały ogródki działkowe. Dlatego w tym roku warto zajrzeć do Leroy Merlin i zapoznać się z kolekcją wiosna-lato 2021 - „Zieleń wokół nas”.

fot. Leroy Merlin
fot. Leroy Merlin

Tak jak w 2020, tak również w 2021 roku kreatywne pomysły i rozwiązania na samodzielne uprawy staną się wiodącym trendem, a słowo „zieleń” będziemy odmieniać przez wszystkie przypadki. Nawet najmniejszy ogródek zyska na znaczeniu; może stać się azylem dla całej rodziny, miejscem zabaw dla dzieci, własną intymną przestrzenią, źródłem zdrowych i smacznych warzyw, owoców i ziół.

Inspiracje prosto ze świata flory i fauny w nowych odsłonach zagoszczą w naszych domach i ogrodach. Docenimy naturalne materiały: drewno, rattan, wiklinę, szkło, ceramikę, kamień, przedmioty o miękkich kształtach, wzory kwiatowe i roślinne, klasyczne kolory ziemi: odcienie beżu i brązu, łagodne szarości, stłumioną żółć i wszystkie odcienie zieleni. Natchnieniem dla projektantów stały się sploty i plecionki, ażury, wystrzępienia, skazy, ułomności. W przyrodzie nie znajdziemy przecież prostych linii i geometrycznych form. Każda gałązka, liść, płatek kwiatu jest inny: zakręcony, wywinięty, miękki, obły, a przy tym perfekcyjny w swojej niedoskonałości. Plecionki występują na wygodnych rattanowych fotelach, wiklinowych koszach, matach i chodnikach, sznurach lampek na ogrodzeniu. Zapleciony hamak rozwieszony między drzewami i sznurkowa drabinka do wspinania tworzą swobodną, zachęcającą do wypoczynku przestrzeń.

Biel, która podbiła serca modnych pań i panów ma teraz szansę zagościć także w ogrodzie nadając mu świeży, a jednocześnie wysmakowany wygląd i charakter. Eleganckie białe meble wypoczynkowe i dekoracyjne dodatki przywodzą na myśl Lazurowe Wybrzeże. Kwitnące na biało kwiaty na tle zieleni stworzą elegancką kompozycję.

W najnowszej kolekcji Leroy Merlin na wiosnę lato 2021 znajdziemy także rozwiązania i produkty minimalizujące wpływ człowieka na środowisko naturalne: wykonane z naturalnych, odnawialnych surowców lub do powtórnego przetworzenia, umożliwiające oszczędzanie wody i energii, oraz przedmioty, które docenimy w trakcie krótkich i dłuższych wędrówek. Oby lato trwało jak najdłużej!

Nowa kolekcja jest dostępna we wszystkich sklepach Leroy Merlin od marca 2021. Więcej informacji i inspiracji na www.leroymerlin.pl

Punkt informacyjny

tel. 62 760-88-00

ul. Poznańska 121-131

62-800 Kalisz

https://www.leroymerlin.pl/

Godziny otwarcia

pn. - sb. 6.30 – 21.00

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ