Motoryzacja

Zderzenie trzech pojazdów na ulicy Częstochowskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala

2022-09-21 14:32:01 BK

Groźne zdarzenie drogowe na ulicy Częstochowskiej w Kaliszu na wysokości straży pożarnej. Doszło do zderzenia trzech pojazdów - ciężarówki oraz dwóch osobówek.

fot. Calisia.pl
fot. Calisia.pl

Do zdarzenia doszło 21 września, po godzinie 11:00 na pasach ruchu w kierunku centrum.

- Kierowca seata zmieniając pas ruchu nie zachował należytej ostrożności i zderzył się z dwoma pojazdami - osobowym marki Hyundai i ciężarowym MANem - informuje st. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

29-letnia kobieta kierująca hyundaiem trafiła do szpitala. Na miejscu pracowała straż pożarna, która zabezpieczyła miejsce zdarzenia, pojazdy oraz usunęła pozostałości kolizji. Funkcjonariusze policji wciąż wykonują czynności, pod kątem wypadku drogowego.

Powstały utrudnienia w ruchu.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować