Motoryzacja

Zderzenie trzech aut w Kościelnej Wsi. Uprzejmość kierowcy znów nie popłaciła

2019-09-12 09:01:22 BK

Trzy pojazdy osobowe zderzyły się w Kościelnej Wsi, w powiecie pleszewskim. Jeden z pojazdów nie zdołał wyhamować doprowadzając do kolizji.

Do zdarzenia doszło 12 września, przed godziną 8:00. W Kościelnej Wsi, na wysokości hurtowni ogrodniczej doszło do zderzenia pojazdów marki Peugeot, Opel oraz Ford. - Kierowca forda Focusa, mieszkaniec gminy Rozdrażew nie zachował bezpiecznej odległości za poprzedzającym go pojazdem marki Peugeot i uderzył w tył pojazdu. Kierowca peugeota zatrzymał się aby przepuścić włączający się do ruchu samochód marki Opel - wyjaśnia asp. Monika Kołaska, rzecznik prasowy KPP Pleszew.

Siła uderzenia spowodował przesunięcie peugeota, który uderzył w włączającego się do ruchu opla. Na szczęście nikt nie ucierpiał w zdarzeniu. Sprawca został ukarany mandatem. Ruch odbywał się wahadłowo.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Awaryjne wyłączenie wody ul. Szczypiornicka, Pogodna, Lechosławska, Celtycka, Romańska. Trwa usuwanie awarii.