Motoryzacja

Zderzenie samochodu z motocyklem na rondzie Ptolemeusza. Szlak Bursztynowy kompletnie zakorkowany

2021-06-10 14:48:19 BK

Chwila nieuwagi doprowadziła do kolizji na rondzie Ptolemeusza w Kaliszu. 

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

Do zdarzenia doszło w czwartek, 10 czerwca, o godzinie 14:00. Kierująca pojazdem osobowym marki Peugeot kobieta jechała Szlakiem Bursztynowym od strony ul. Łódzkiej i wjeżdżała na rondo Ptolemeusza zewnętrznym pasem. Nie ustąpiła pierwszeństwa będącemu już na rondzie kierowcy motocykla, doprowadzając do zderzenia. Mężczyzna prowadzący jednoślad jechał Szlakiem Bursztynowym od ronda Celtyckiego i na rondzie Ptolemeusza skręcał w lewo.

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej, policja oraz pogotowie. Poszkodowany kierowca jednośladu został przebadany na miejscu. Na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń. Zdarzenie będzie zakwalifikowane jako kolizja drogowa i zakończy się mandatowo. 

Na Szlaku Bursztynowym i w rondzie Ptolemeusza powstały spore utrudnienia oraz korki. Policja kierowała ruchem.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ