Motoryzacja

Zderzenie samochodów na ul. Wrocławskiej. Kierowca opla prowadził po spożyciu alkoholu

2021-02-22 16:14:28 BK

Dwa pojazdy osobowe marki Opel i BMW zderzyły się na ul. Wrocławskiej na wysokości PKS-u. Ranny został kierowca bmw, który trafił do szpitala.

fot. MW
fot. MW

Do zdarzenia doszło 22 lutego o godzinie 15:00 na skrzyżowaniu ul. Wrocławskiej i Miast Partnerskich. - Kierowca opla jechał od Nowych Skalmierzyc w kierunku centrum miasta. Wjechał na skrzyżowanie kiedy sygnalizator pokazywał czerwone światło. Doszło do zderzenia z bmw, które wyjeżdżało z drogi podporządkowanej - informuje asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

21-letni kierowca bmw z obrażeniami trafił do szpitala. Sprawcą był 45-letni kaliszanin. - Badanie stanu trzeźwości kierowcy opla wykazało 0,26 promila alkoholu, czyli prowadził w stanie po spożyciu - mówi rzeczniczka kaliskiej policji.

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ