Motoryzacja

Zderzenie pojazdów w Russowie. Kierująca nie ustąpiła pierwszeństwa

2019-07-16 10:43:24 BK

Dwa pojazdy osobowe marki Hyundai oraz Renault zderzyły się na Drodze Krajowej nr 25, w miejscowości Russów, w powiecie kaliskim. 

fot. Kalisz112
fot. Kalisz112

Do zdarzenia doszło 16 lipca, około godziny 8:00. - Kierująca hyundaiem wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa kierującej renaulta, jadącej z przeciwnego kierunku. Doszło do zderzenia pojazdów - informuje mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. 

Za kierownicą hyundaia siedziała 33-latka, drugim pojazdem podróżowała 32-latka. Nikomu nic się nie stało. Obie panie były trzeźwe. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Zakończyło się mandatem karnym.

Na miejsce skierowano patrol policji, zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Kaliszu oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Tykadłowie

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ