Motoryzacja

Zderzenie osobówki z kombajnem w Rożdżałach. Sprawca dostał 1500 zł mandatu.

2022-08-05 18:20:56 red

Kolizja osobowego Renault i kombajnu marki Claas w miejscowości Rożdżały była przyczyną utrudnień na trasie Tłokinia Kościelna – Skarszew. Sprawca zdarzenia, 31-letni mieszkaniec Kalisza dostał 1500 zł mandatu.

zdjęcie ilustracyjne/ fot. BK
zdjęcie ilustracyjne/ fot. BK

Do zdarzenia doszło w piątek, 5 sierpnia około godz. 13.00 - W miejscowości Rożdżały doszło do kolizji drogowej gdzie kierujący pojazdem marki Renault 31-letni mieszkaniec Kalisza na skutek nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem na skutek czego uderzył w przejeżdżający z naprzeciwka kombajn marki Claas kierowany przez 35- letniego mieszkańca powiatu kaliskiego po czym wjechał do rowu na skutek tego, że pękła mu opona – informuje kom. Witold Woźniak z zespołu prasowego KMP w Kaliszu.

Nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń. Kierowca Renault został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować