Społeczne

Zderzenie dwóch samochodów w Pruszkowie. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala.

2022-01-13 15:11:55 red za PSP Kalisz/asp. Rafał Gaweł

Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów osobowych do jakiego doszło w środę wieczorem w Pruszkowie.

fot. asp. Rafał Gaweł
fot. asp. Rafał Gaweł

Do zdarzenia doszło 12 stycznia około godz. 21.30 – Do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Kaliszu wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych w miejscowości Pruszków – informuje asp. Rafał Gaweł z PSP w Kaliszu.

Okazało się, że doszło do zderzenia Renault Scenic i Opla Astry - W wyniku czego zostały poszkodowane dwie osoby jadące Renault – dodaje asp. Rafał Gaweł.

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Jednocześnie ratownicy udzielili Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy osobom poszkodowanym. - Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał osoby poszkodowane do szpitala celem dalszej diagnostyki. W tym samym czasie strażacy odłączyli zasilanie elektryczne w pojazdach. Dalsze czynności prowadziła policja – informuje asp. Rafał Gaweł z PSP w Kaliszu.

Ruch w miejscu zdarzenia był zamknięty w obu kierunkach. W działaniach uczestniczyły: zastęp z JRG1, zastęp z OSP Rychnów oraz zastęp z OSP Blizanów.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ