Motoryzacja

Zderzenie dwóch samochodów w Nowych Skalmierzycach. Jedno auto dachowało. 39-latka została przetransportowana do szpitala.

2023-03-25 12:34:46 red

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotę w Nowych Skalmierzycach. W wyniku zderzenia samochodów marki Kia i Audi to pierwsze dachowało. 39-letnia kobieta została przetransportowana do szpitala.

fot. Pomoc Drogowa Kalisz Assistance24h.eu
fot. Pomoc Drogowa Kalisz Assistance24h.eu

Do zdarzenia doszło w sobotę, 25 marca około godz. 12.00 w Nowych Skalmierzycach na skrzyżowaniu ul. Polnej i Mostowej – Doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Kia i Audi. Na miejscu obecny jest zespół ratownictwa medycznego, ponieważ kobieta podróżująca Kią potrzebowała pomocy. Jej auto dachowało. Niewykluczone, że kobieta zostanie przetransportowana do szpitala - informuje podkom. Małgorzata Michaś rzecznik prasowy KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

Kierowca Audi był trzeźwy w momencie zdarzenia, kobieta kierująca Kią zostanie przebadana na zwartość alkoholu w organizmie.

Policjanci ustalają przyczyny tego zdarzenia.

 

[Aktualizacja godz. 13.40]

Policja wykonuje czynności w kierunku wypadku drogowego. Kierująca Kią 39-letnia kobieta została przewieziona do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawcą zdarzenia jest 65-letni kierowca Audi

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować