Motoryzacja

Zderzenie dwóch pojazdów w Kościelnej Wsi. Sprawca był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności

2021-09-13 14:44:29 red

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem na DK 12 w Kościelnej Wsi. Zderzyły się Opel i Fiat Punto. Jak się okazało 40-letni sprawca kolizji był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

zdjęcie ilustracyjne/fot. BK
zdjęcie ilustracyjne/fot. BK

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 13 września o godz. 10.50 w Kościelnej Wsi - Doszło do zderzenia dwóch pojazdów: Opla i Fiata Punto. Kierowca Punto, 40-letni m. Kalisza nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego uderzył w tył poprzedzającego opla. Oplem kierował mieszkaniec Kalisza – informuje st.asp. Monika Kołaska rzecznik prasowy KPP w Pleszewie.

Sprawca ukarany mandatem karnym - Po sprawdzeniu w systemie policyjnym okazało się, że kierowca Fiata Punto jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności – dodaje st.asp. Monika Kołaska.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ