Motoryzacja

Zderzenie 3 aut na ulicy Stawiszyńskiej. Jedna osoba zabrana do szpitala

2022-05-11 12:30:00 BK

Na ulicy Stawiszyńskiej na wysokości nr 121 doszło do zderzenia 3 samochodów osobowych.

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

Do zdarzenia doszło 11 maja, po godzinie 9:00. Samochody marki Skoda, BMW oraz Kia poruszały się ulicą Stawiszyńską w kierunku Alei Wojska Polskiego. W pewnym momencie kierujący skodą podjął manewr skrętu na jedną z posesji. Kierująca kia 28-latka, nie zachowała należytej ostrożności i uderzyła w poprzedzający ją samochód marki BMW, prowadzony przez 48-latkę. Ten na skutek siły zderzenia przemieścił się i najechał na tył skody. 

Na szczęcie nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Jedna osoba została zabrana do szpitala na badania. Sprawczyni kolizji, mieszkanka powiatu kaliskiego dostała 1500 zł mandatu i 6 punktów karnych. 

Na miejscu pracowały 3 zastępy straży pożarnej, pogotowie oraz policja. Ruch odbywał się wahadłowo.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ