Społeczne

Zdajesz egzamin Dojrzałości? Nie śpisz z powodu jakiegoś przedmiotu? Weź EduKorki!

2020-02-26 10:09:25 reklama@calisia.pl

Powszechnie wiadomo, że szkoła „Edukator” w Kaliszu ma fantastycznych uczniów i kadrę nauczycieli. Od lat osiąga jedne z najwyższych wyników w regionie, a nawet w Polsce. Szczyci się też największym przyrostem wiedzy u uczniów. Stowarzyszenie KSO „Edukator”, które jest organem założycielskim Szkoły – właśnie postanowiło podzielić się swoimi zasobami z kaliską młodzieżą i wyjść z ofertą intensywnych korepetycji przygotowujących do egzaminów dojrzałości oraz ósmoklasisty. Korepetycje będą prowadzić pedagodzy, którzy cieszą się w Kaliszu nie tylko doskonałą renomą i kompetencjami z danych przedmiotów, ale także zaufaniem i uznaniem młodzieży.

EduKorki
EduKorki

Co to są EduKorki?

To przede wszystkim intensywne korepetycje przygotowujące do Egzaminu Dojrzałości i Ósmoklasisty.

 

Są dwie formuły EduKorków:

- maturalne – czyli intensywne zajęcia przygotowujące do matury 2020 w okresie marzec-kwiecień

- egzaminacyjne - całoroczne, przeznaczone dla uczniów przygotowujących się do matury i egzaminu ósmoklasisty

 

Od 2 marca startują pierwsze EduKorki dla tegorocznych maturzystów! Zatem jeśli czujesz, że potrzebujesz doładowania – koniecznie skontaktuj się z Edukatorem.

EduKorki dają nauczyciele prowadzący dotychczas zajęcia w Niepublicznej Szkole Podstawowej „Edukator” oraz pracujący w różnych renomowanych, kaliskich liceach. Wybraliśmy kadrę, która od lat pomaga zdać Egzamin Dojrzałości wielu uczniom z Kalisza i okolic.

Korepetycje odbywają się w formie zorganizowanych zajęć prowadzonych w grupach 5-8 osobowych o zbliżonych kompetencjach i oczekiwaniach.

Zajęcia są prowadzone w trybie przyspieszonym tj. dla maturzystów 2020, oraz w trybie rocznym – pod kątem Matury i Egzaminu Ósmoklasisty. EduKorki odbywają się w salach dydaktycznych, z których korzysta na co dzień Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Edukator” w Kaliszu Al. Wojska Polskiego 29.

 

Edukator oferuje EduKorki z następujących przedmiotów:

 • Biologia (poziom rozszerzony)

 • Chemia (poziom rozszerzony)

 • Fizyka (poziom rozszerzony)

 • Geografia (poziom rozszerzony)

 • Historia (poziom rozszerzony)

 • język angielski (poziom podstawowy i rozszerzony)

 • język polski (poziom podstawowy i rozszerzony)

 • matematyka (poziom podstawowy i rozszerzony)

 • wiedza o społeczeństwie (WOS) (poziom rozszerzony)

 

Jak są prowadzone zajęcia?

EduKorki odbywają się w małych grupach, dzięki czemu każdy uczestnik ma doskonały kontakt z korepetytorem. Podczas spotkań będą poruszane zagadnienia, które są najbardziej pożądane przez uczestników danej grupy. Chodzi o wypracowanie optymalnej formuły pracy z uczniem w grupie. Kursy to korepetycje w formie powtarzania materiału, uzupełnienia braków i rozwiązywania arkuszy egzaminacyjnych pod okiem kompetentnych i przyjaznych pedagogów!

 

Co wyróżnia EduKorki spośród innych?

 • Dostępność NAJLEPSZEJ kadry pedagogów z różnych przedmiotów w jednym miejscu

 • Zajęcia w niewielkich grupach 5 – 8 osobowych

 • Dopasowanie oczekiwań młodzieży pod kątem nabywania konkretnej wiedzy

 • Spersonalizowany system nauczania: wykłady + warsztaty.

 • Przygotowywanie strategii egzaminacyjnych

 • Elastyczne terminy prowadzonych zajęć – godziny popołudniowe i wieczorne.

 

Ile kosztują EduKorki?

 1. EduKorki MATURA 2020– czyli zajęcia z wybranego przedmiotu przez 2 miesiące marzec i kwiecień 2020r.

Spotkania 2 godziny w tygodniu tj. w marcu 4 spotkania, w kwietniu 5 spotkań. 30 zł /h Łącznie 270 zł miesięcznie czyli 540 zł za 2 msc !!!

 1. EduKorki EGZAMINY

Zajęcia z wybranego przedmiotu w okresie wrzesień – kwiecień, czyli przez 8 miesięcy.

Spotkania 2 godziny w tygodniu. 30 zł /h czyli łącznie 270 zł/ miesięcznie przy zamówieniu całorocznego cyklu EduKorków z jednego przedmiotu.

 

UWAGA!

Pierwsze zajęcia i zapisy 02.03.2020 o godz. 16.00 - Edukorki  z języka angielskiego BEZPŁATNIE!

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Nie zastanawiaj się za długo! Od tego może zależeć wynik Twojego Egzaminu Dojrzałości oraz Ósmoklasisty!

EduKorki mogą sprawić, że na Maturę pójdziesz na luzie:)

Ilość miejsc ograniczona!

 

Więcej informacji / zapisy pod nr tel. 505125784 oraz dyrektor.edukator@interia.pl

 

Al. Wojska Polskiego 29 A.
tel. kom. 733 43 15 51
tel. 62 753 65 93
www.edukator-kalisz.pl
https://www.facebook.com/Edukator-Kalisz

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ