Społeczne

Zbadaj kompleksowo swój organizm na wiosnę! Laboratoria Medyczne DIAGNOSTYKA mają specjalną ofertę!

2023-04-12 07:30:00 reklama@calisia.pl

Laboratoria Medyczne DIAGNOSTYKA do 31 maja 2023 roku zapraszają do skorzystania z badań w ramach kampanii Zdrowie na plus. W akcji profilaktycznej znalazły się trzy pakiety: podstawowy, rozszerzony i kompleksowy oferujące badania, które pomogą ocenić, jak nasz organizm poradził sobie z zimowym rozleniwieniem i brakiem słońca.

Zdrowie na plus
Zdrowie na plus
Zadbajmy o siebie na wiosnę

Z medycznego punktu widzenia, wiosna to bardzo dobry czas na wykonanie badań i skontrolowanie stanu zdrowia, choćby dlatego, żeby wiedzieć, z jakiego punktu zaczynamy wiosenną odnowę. Każdy, kto zaczyna treningi lub dietę pod okiem specjalistów wie, że zostanie poproszony o aktualne badania. Warto w tym celu wykorzystać ofertę trzech pakietów - ceny badań w nich zawartych zostały obniżone do 50%.

Przekrojowe badania – wiosenny start

W pakietach znalazły się istotne badania, a wśród nich: morfologia, kreatynina z kwasem moczowym jako badania oceniające funkcję nerek, wskaźnik stanu zapalnego - CRP, TSH, który razem z fT4 pomoże ocenić funkcjonowanie tarczycy. Glukoza i hemoglobina glikowana to badania, na podstawie których możliwe jest rozpoznanie zaburzeń metabolizmu glukozy. Po zimie warto także oznaczyć transferynę i ferrytynę informujące o poziomie zmagazynowanego w organizmie żelaza - kluczowego pierwiastka w procesie krwiotworzenia oraz sprawdzić stan wątroby (oznaczenie albuminy) i poziom produkowanych w niej enzymów ALT i GGTP. O tym jak ważnym organem jest serce nie trzeba chyba nikogo przekonywać, dlatego w pakietach uwzględniony został lipidogram. Na koniec trzy bardzo ważne pierwiastki, które należy mieć pod kontrolą: wapń, magnez i potas. Każdy z nich ma inne, ważne zadania w organizmie: wapń odpowiada za budowę kośćca i zębów, pracę mięśni i układu nerwowego, a także układu krzepnięcia. Magnez jest czynnikiem regulującym krzepliwość krwi, ciśnienie tętnicze oraz proces skurczu mięśni. Odpowiada za pracę przytarczyc – gruczołów odpowiedzialnych w organizmie za gospodarkę wapnia. Potas jest jonem o bardzo istotnym wpływie na gospodarkę wodno-elektrolitową organizmu, pracę serca i funkcjonowanie układu nerwowego. W pakietach nie zapomniano o witaminie D, której niedobór jest problemem większości populacji świata. W Polsce powinniśmy ją suplementować od jesieni do co najmniej końca kwietnia, a jej prawidłowe stężenie jest bardzo ważne dla funkcjonowania układu odpornościowego.

W kampanii profilaktycznej https://diag.pl/pacjent/zdrowie-na-plus/ ceny badań w pakietach zostały obniżone do 50%. Zestawy można zakupić stacjonarnie w placówkach DIAGNOSTYKI lub online - w e-Sklepie DIAGNOSTYKI należy wejść na stronę: https://diag.pl/sklep/pakiety-badan/ i wybrać konkretny pakiet badań. Z zakupionym voucherem wystarczy udać się do najbliższego Punktu Pobrań realizującego sprzedaż internetową https://diag.pl/katalogi/placowki/?filters=1000


Punkty pobrań Diagnostyka w Kaliszu

  • ul. Boczna 1,
  • ul. Częstochowska 71-75, 
  • ul. Górnośląska 3, 
  • ul. Majkowska 13a, 
  • ul. Polna 29, 
  • ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 1a,

 

DIAGNOSTYKA to ogólnopolska sieć laboratoriów medycznych, prowadząca na terenie całego kraju ponad 180 laboratoriów oraz około 1100 punktów pobrań dedykowanych indywidualnej obsłudze pacjentów. Firma zatrudnia ponad 8000 pracowników, w tym największą w Polsce liczbę diagnostów ze specjalizacjami. Jakość procesu wykonywanych badań poddawana jest stałej kontroli, potwierdzanej przez liczne akredytacje i certyfikaty.

DIAGNOSTYKA oferuje bezpośredni i szeroki dostęp do najnowocześniejszych testów diagnostycznych oraz łatwego i bezpiecznego odbioru wyników, także przez Internet. Oferta badań obejmuje ich ponad 3000 rodzajów – od testów podstawowych po wysokospecjalistyczne, w tym genetyczne. Tylko w ubiegłym roku laboratoria sieci DIAGNOSTYKA wykonały ponad 130 milionów badań dla ok. 20 milionów pacjentów.

Zgodnie ze swoją misją, DIAGNOSTYKA zamierza być najchętniej wybieraną siecią laboratoriów medycznych w Polsce. Pracuje nad tym poprzez wykonywanie najwyższej jakości badań, najlepszą obsługę Klienta oraz działania edukacyjne i prospołeczne. Bo DIAGNOSTYKA to więcej niż wynik.Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować