Polityka

Zawieszona obsługa interesantów w poniedziałek

2021-03-20 19:30:00 UM Kalisz

Według informacji otrzymanej od Energa Operator w najbliższy poniedziałek, 22 marca, nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej. W porze wyłączenia prądu, w godzinach 8.00-9.00, ze względu na niedziałające systemy informatyczne, nie będzie możliwa obsługa mieszkańców w budynku Urzędu Miasta przy ul. Kościuszki.

UM Kalisz
UM Kalisz

Wyłączenie prądu będzie dotyczyć odbiorców zamieszkałych w Kaliszu przy ulicach:

Kościuszki 1, 1a, 3, 5, 2–12,
Śródmiejskiej 22, 24, 26, 31–41,
Krótkiej 1–9

w godzinach 8:00–9:00. Utrudnienia spowodowane są koniecznością wykonania prac eksploatacyjnych przy urządzeniach energetycznych.

Tym samym, z przyczyn niezależnych od Urzędu Miasta Kalisza, w ww. godzinach zawieszona będzie obsługa interesantów w Biurze Obsługi Interesantów, znajdującym się przy ul. Kościuszki 1a. W zależności od przebiegu prac przy urządzeniach energetycznych godziny te mogą ulec przedłużeniu.

Wszystkie osoby, które miały wcześniej zaplanowaną wizytę w urzędzie w podanym terminie, proszone są o pozostawianie dokumentów w punkcie informacji.

Na ewentualne pytania odpowiadają pracownicy Wydziału Spraw Obywatelskich pod następującymi numerami telefonów: 62 5049744 oraz 505 057 040, 505 056 362.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ