Sport

Zapraszamy na VI Rajd Rowerowy Szlakiem Kościołów Drewnianych Ziemi Kaliskiej i II Rajd Rowerowy Szlakiem Piastowskim

2022-06-23 09:00:00 powiat.kalisz.pl

Zapraszamy na podwójny Rajd Rowerowy: Szlakiem Kościołów Drewnianych Ziemi Kaliskiej i II Rajd Rowerowy Szlakiem Piastowskim. Rajd towarzyszy Weekendowi na Szlaku Piastowskim. Odbędzie się 26 czerwca 2022 r. (niedziela). Rowerzyści przejadą trasę, która łącznie liczy ok. 100 kilometrów. Zbiórka uczestników o godzinie 8.30 pod Starostwem Powiatowym w Kaliszu. Udział w Rajdzie jest bezpłatny.

Powiat Kaliski
Powiat Kaliski
VI Rajd Rowerowy Szlakiem Kościołów Drewnianych Ziemi Kaliskiej i II Rajd Rowerowy Szlakiem Piastowskim - szczegóły:
 
Termin: 26 czerwca 2022 r. (niedziela); zbiórka uczestników o godz. 8.30 pod Starostwem Powiatowym w Kaliszu.
 
Komandor Rajdu: Krzysztof Wydra
W programie atrakcje:
  •  Spotkanie z grupą rowerzystów z Rychwała i Konina
  • Poczęstunek na półmetku Rajdu w m. Złotkowy (Gmina Rychwał)
  •  Wizyta w 5 kościołach drewnianych, w tym na Zawodziu (Szlak Piastowski), a ponadto wszystkie kościoły należą do Szlaku Kościołów Drewnianych Ziemi Kaliskiej, co daje możliwość wnioskowania na brązową odznakę Szlaku Kościołów Drewnianych Ziemi Kaliskiej
  • Udział w Rajdzie jest bezpłatny
  • Zbiórka o godz. 8.30 przed Starostwem Powiatowym w Kaliszu
  • Do pokonania 100 km jeśli zdecydujecie się wracać razem z nami do Kalisza . Istnieje możliwość zakończenia Rajdu na półmetku w m. Złotkowy, ale wówczas trzeba zorganizować transport we własnym zakresie)
  • Uczestnicy powinni mieć sprawne, sprawdzone rowery, kaski oraz zapasową dętkę.
  • Zapisy za pośrednictwem e-mail: promocja@powiat.kalisz.pl
Zapraszamy serdecznie!

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować