Zapraszamy na Mistrzostwa Polski Juniorów Niepełnosprawnych w Pływaniu

2011-04-08 20:34:59 Beata Sysiak Prezes KSN „START” Kalisz

W dniach 16 – 17 kwietnia na krytej pływalni OSRiR-u odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych Niepełnosprawnych w Pływaniu. Organizatorem jest na zlecenie Polskiego Związku Niepełnosprawnych „START” w Warszawie Klub Sportowy Niepełnosprawnych „START” w Kaliszu. W zawodach udział potwierdziło 16 klubów, zgłaszając ponad 110 zawodników.

Honorowy Patronat nad imprezą objęli:
Pan Marek Siwiec – poseł do Parlamentu Europejskiego
Pan Piotr Kaleta – Senator Rzeczypospolitej Polskiej
Pan Adam Rogacki – Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Pan dr inż. Janusz Pęcherz – Prezydent Miasta Kalisza.
Mistrzostwa finansowane są ze środków: Ministerstwa Sportu i Turystyki, Urzędu Miejskiego w Kaliszu oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaliszu.
Zawody będą przebiegały zgodnie z poniższym harmonogramem:
16 kwietnia 2011 r.
09.oo – uroczystość otwarcia zawodów /hala sportowa OSRiR /
09.3o – 10.15 – rozgrzewka
10.15 – 13.oo – blok I zawodów
14.3o – 15.oo – rozgrzewka
15.oo – 17.oo – blok II zawodów
17 kwietnia 2011 r.
08.oo – 08.3o – rozgrzewka
08.3o – 12.oo – blok II zawodów
13.3o - wręczenie nagród i zamknięcie zawodów /hala sportowa OSRiR/
Organizatorzy zapraszają wszystkich Kaliszan do kibicowania sportowej rywalizacji niepełnosprawnych sportowców.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ