Motoryzacja

Zamknięcie ul. Łowickiej - 12 lipca

2019-07-11 12:00:00 red. MZDiK

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Kaliszu informuje, że od 12 lipca zamknięta dla ruchu będzie ulica Łowicka. Kierowcy oraz pasażerowie Kaliskich Linii Autobusowych muszą przygotować się na utrudnienia.

street view
street view

Zamknięcie ulicy wiąże się z jej przebudową. Z uwagi na fakt, że jest ona na trasie linii 9 i 11 autobusów Kaliskich Linii Autobusowych, będą one kursowały inną drogą. Autobusy pojadą przez ulicę Gajową, z pominięcie ulic Cieszyńskiej i Łowickiej. W czasie trwania objazdu nieczynne będą przystanki Będzińska 01 i 02. Przystanek tymczasowy dla autobusów linii nr 9 i 11 zlokalizowany zostanie na ulicy Gajowej przed skrzyżowaniem z ulicą Chocimską.

Zmiany w organizacji ruchu mogą powodować zakłócenia w punktualności kursowania autobusów na wymienionych liniach. Za powstałe z powyższego utrudnienia wszystkich pasażerów serdecznie przepraszamy.

Wszelkie informacje dotyczące rozkładu jazdy dostępne są w Punkcie Obsługi Klienta KLA przy ul. Podmiejskiej 2A, pod numerami telefonów: 62 768 00 91/92 lub na stronie internetowej www.kla.com.pl.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ