Biznes

Zamieszkaj w nowej inwestycji przy Częstochowskiej 110

2021-12-27 07:30:00 reklama@calisia.pl

Częstochowska 110 to nowy projekt deweloperski skierowany do osób ceniących wysoką jakość, nowoczesną architekturę, kameralność oraz lokalizację gwarantującą komfort codziennego życia.

Wizualizacja inwestycji na ul. Częstochowskiej 110
Wizualizacja inwestycji na ul. Częstochowskiej 110

Inwestycja zostanie wpasowana w istniejącą zabudowę jednorodzinną, w której dominują przestronne ogrody. Do jej najważniejszych atutów należy zaliczyć niewielką odległość od centrum Kalisza, łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury oraz różnorodnych punktów handlowo-usługowych, w tym przedszkola i szkół podstawowych. Bliskość terenów rekreacyjnych nad rzeką Prosną i łatwo dostępna zielona okolica to kolejne, lecz nie ostatnie pozytywne wyróżniki lokalizacji. Obecnie gruntownie remontowana ul. Częstochowska zapewni komfortowe połączenie z centrum miasta, jak i Trasą Bursztynową.

Nowoczesna bryła budynku nawiązuje do ciekawej stylistyki radia retro. Projekt będzie miał kameralny charakter - przewiduje zabudowę jednorodzinną szeregową z dwoma lokalami w każdym budynku. Wybudowanych zostanie 10 mieszkań. Lokale o pow. od 61 do 80 mkw. będą umiejscowione na parterze lub na piętrze. Każdy będzie dysponował ogródkiem o pow. od ok. 40 do ok. 160 mkw. lub tarasem od ok. 11 do ok. 13 mkw. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewni między innymi ogrodzony teren z bramą na pilota i furtką z domofonem.

W przedsprzedaży dostępne są obecnie dwa mieszkania – z ogródkiem na parterze o powierzchni 60,93 mkw oraz na piętrze z tarasem o pow. 62,68 mkw. Planowany termin oddania inwestycji to wrzesień 2022 r.

Inwestycję prowadzi firma Novum Plus sp. z o.o., od wielu lat z sukcesami prowadząca projekty deweloperskie w Poznaniu i okolicach – znana między innymi z realizacji Osiedla Rozalin i Błękitny Staw. Szczegółowe informacje na stronie dewelopera: http://novum-plus.pl/czestochowska-110/.

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować