Społeczne

Załoga Leroy Merlin posprzątała teren przy Prośnie. Zebrano blisko pół tony śmieci!

2021-06-10 11:39:37 red

Ekologia, porządek i dbanie o środowisko to coraz częstsze hasła. Jednak nie wszyscy działają zgodnie z naturą, dlatego ekipa Leroy Merlin starając się dać dobry przykład posprzątała przyległy do sklepu obszar zieleni przy Prośnie. Zebrali łącznie blisko pół tony śmieci!

fot. Leroy Merlin
fot. Leroy Merlin

Leroy Merlin to nie tylko market budowlany, ale też ekipa której lezy na sercu los naszego środowiska. W kolejnej akcji pracownicy posprzątali przyległy do sklepu obszar zieleni przy Prośnie - Zebraliśmy blisko pół tony śmieci różnego rodzaju pozostałości po wypoczynku, wyrzucone celowo śmieci nawet telewizor czy śmieci przemieszczone przez wiatr. Mam nadzieję, że proces ten nie będzie musiał być powtarzany w tym miejscu w przyszłości, że każdy z nas, z mieszkańców zrozumie czym jest troska o środowisko o przyszłość dla naszych dzieci – mówi Dominika Adamus Kierownik Działu Serwisu i Usług Leroy Merlin w Kaliszu.

To nie pierwsza tego typu akcja, w którą aktywnie włącza się kaliskie Loroy Merlin. Ostatnia akcja miała miejsce 25 kwietnia, kiedy były sprzątane nabrzeża zbiornika w Szałe. Leroy Merlin zabezpieczył uczestników w worki, rękawiczki i maseczki.

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ