„Zakochana sobota” w Domu Sąsiedzkim

2020-02-13 11:00:00 red za Dom Sąsiedzki

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Sobota w Domu Sąsiedzkim pełna będzie niespodzianek i pomysłów na to co można zrobić - dla siebie i dla innych, by było miło i przyjemnie.

Dom Sąsiedzki
Dom Sąsiedzki

Co będzie się działo?

11.00 - Chwalimy się sobą przy kawie + tworzymy laurki dla siebie ♥

12.00 - Do serca przytul psa ...- goście z Schroniska dla Zwierząt w Kaliszu - opowiedzą o tym jak zostać wolontariuszem w kaliskim schronisku i przedstawią swoich podopiecznych

13.00 - 15.30 - Kręci nas sushi - to będą najprawdziwsze warsztaty z sushi - na dodatek to co zrobimy - zjemy w ramach obiadu

Na te warsztaty obowiązują zapisy, a uczestnicy zobligowani będą do przyniesienia ze sobą potrzebnych produktów, których listę przygotuje prowadzący sąsiad Tomek.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailem:domsasiedzkikalisz@gmail.com lub przez wiadomość na fb.

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona, ale kto się nie załapie może śmiało podglądać z sofy popijając herbatkę

16.00 - Serce na dłoni - pieczemy sercowe ciasteczka dla siebie i innych

Ekipą w kuchni dyrygują Teresa i Kasia.

17.00 - Solo (a może i w duecie) - koncert Sebastiana Jochana.

To oficjalny debiut, na który czeka od dawna bardzo wielu fanów licznych talentów naszego multiartowego koleg. My jesteśmy tak podekscytowani, że chyba przez tydzień będziemy tupać z radości!

Tego koncertu nie wolno przegapić!

18.00 - Jak być dobrym dla siebie i innych - pogaduchy o miłości, wymiana pomysłów i refleksji - prowadzenie Teresa Szczepaniak i Kasia Śmiecińska .

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ