Zakochaj się w… YASUMI! Konkurs walentynkowy!

2019-02-14 09:20:00 reklama@calisia.pl

Już niebawem dzień zakochanych! To dobra okazja na sprawienie oryginalnego prezentu dla Niej i dla Niego. Jeżeli znów szukasz pomysłu na wyjątkowy upominek to z pomocą przychodzi YASUMI!

Czy wiesz, że największa sieć gabinetów Yasumi pochodzi z Kalisza? Pierwszy Instytut Zdrowia i Urody Yasumi założyła kaliszanka Zofia Bydałek, by dziś w całej Polsce (i za jej granicami!) działało prężnie ponad 100 gabinetów. Ale to nie wszystko! Yasumi to również profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji domowej dostępne w sklepach internetowych, gabinetach w całej Polsce oraz sieci drogerii Hebe.

Yasumi oferuje rytuały pielęgnacyjne inspirowane japońskimi tradycjami dbałości o skórę. W terapiach zabiegowych wykorzystuje zarówno urządzenia oparte o najnowocześniejsze technologie, jak i profesjonalne kosmetyki swojej marki.

Uwaga – Wyniki Konkursu!

Poprawna odpowiedź na pytanie: gdzie znajdował się pierwszy gabinet Yasumi w Kaliszu? brzmi: pierwszy gabinet Yasumi znajdował się przy Hotelu Orbis Prosna w Kaliszu, ul. Górnośląska 53-55.

Walentynkowy prezent od Yasumi zdobyła Pani Katarzyna Wywijas, która dobrze zna historię Yasumi, i wyczerpująco odpowiedziała na pytanie konkursowe.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.


Kalisz.Yasumi.pl
www.facebook.com/yasumi.kalisz/

tel. 62 501 54 35
tel. 660 321 410
email: kalisz@yasumi.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt. 8-20 Sob. 9-15

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ