Usługi

Zadbaj o swoją Mamę z Gabinetem Kosmetycznym Yasumi! Wyniki Konkursu!

2023-05-23 12:00:00 reklama@calisia.pl

Wielkimi krokami zbliża się święto naszych ukochany Mam - 26 maja! Już teraz warto pomyśleć o wyjątkowym prezencie, który pomoże o siebie zadbać a także zrelaksować się naszym Mamom! Gabinet Kosmetyczny Yasumi w Kaliszu z tej okazji przygotował specjalne pakiety, w których znajdziemy masaże, manicure, pedicure czy nawilżenie twarzy. Mamy również dla Was konkurs!

YASUMI KALISZ
YASUMI KALISZ

W kraju kwitnącej wiśni Dzień Matki to haha no hi, a sama nazwa pochodzi od słowa hahaoya (母親) oznaczającego matkę.

W czasie drugiej wojny światowej wszystkie zachodnie praktyki kulturowe zostały zakazane, w tym Dzień Matki. Obecnie święto jest celebrowane tak jak w większości krajów świata. W tym dniu Japonia ugina się pod morzem kwiatów i goździków uważanych za symbol matczynej miłości.

Gabinet Kosmetyczny Yasumi oprócz kwiatów, przygotował dla Mam specjalne pakiety zabiegowe. Pięknie zapakowane z gustownymi dodatkami będą idealnym podziękowaniem za serce wkładane w wychowanie, za trudy dnia codziennego i za ciągłą walkę o lepsze jutro.

Dla Twojej mamy zawsze będziesz dzieckiem. Bonem do Yasumi powiesz KOCHAM CIĘ bez słów.

Wejdź na kalisz.yasumi.pl  i poznaj pakiety stworzone specjalnie z myślą o wszystkich Mamach.

 

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!

Dwa Zestawy po 10 japońskich maseczek Mitomo z Gabinetu Kosmetycznego Yasumi zdobywają Julia Masiak oraz Szymon Kolański.

O wygranej i sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdeczne gratulacje i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 
 
Yasumi Instytut Zdrowia i Urody
Kalisz ul. Kopernika 13
Tel. 660-32-14-10
www.kalisz.yasumi.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować