Zabierz flagę Kalisza na wakacje.

2019-06-21 11:54:00 redakcja@calisia.pl

Rozpoczynające się właśnie wakacje to znakomita okazja by wziąć udział w nietypowym wydarzeniu promującym Kalisz. Jest to konkurs zorganizowany przez Dental Care. Polega on na tym, że każdy może odebrać swoją darmową flagę Kalisza i zabrać ją w dowolną podróż. Nadesłane zdjęcia z podróży z flagą biorą udział w konkursie a najlepsze ukażą się w specjalnym wydawnictwie tej jesieni.

Dotychczas napłynęło ponad sto zdjęć. Od lipca będą one publikowane prawie codziennie w wydarzeniu “Świat w kawałkach – Kalisz jest wszędzie” na facebook, oraz w galerii na stronie dentalcare.kalisz.pl .

Konkurs trwa przez całe lato. Organizatorzy mają nadzieję, że uda się zgromadzić kilkaset zdjęć. Najlepsze z nich zostaną nagrodzone w październiku na drugiej już edycji wydarzenia “Świat w Kawałkach”.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, ponieważ jest on czymś więcej, niż rywalizacją o to kto wykonał najlepsze zdjęcia. To również forma promowania naszego miasta poza jego granicami. W końcu flaga z napisem Kalisz, rozwinięta przed warszawskim Pałacem Kultury, czy na wieży w holenderskim Groninigen, czy też na letnim deptaku w nadmorskim kurorcie, zostaje zauważona również przez innych, a tym samym zwraca uwagę na nasze miasto.

Zasady konkursu są proste. Odbieramy darmową flagę, jeździmy z nią i robimy zdjęcia. Zdjęcia wysyłamy albo mailem na adres swiatwkawalkach2019@gmail.com, albo poprzez formularz na stronie: dentalcare.kalisz.pl. A flagi można odebrać w siedzibie organizatora ul Staszica 29 oraz w Cafe Calisia.pl przy Al Wolności 6.

Codziennie dochodzą nowe zdjęcia – może niebawem i Twoje?

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ