Sport

Za nami turniej piłkarski drużyn amatorskich na Kalincu.

2022-09-19 11:30:00 Rada Osiedla Kaliniec

W sobotę 17 września odbył się osiedlowy turniej piłkarski drużyn amatorskich dziewcząt i chłopców który odbył się na boisku szkolnym Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Polnej 17.

fot. Robert Zagwojski
fot. Robert Zagwojski

Turniej był zorganizowany przez sąsiadujące Rady Osiedla Kaliniec i Rogatka wspólnie z Dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 4 - Izabelą Kurek i Akademią Piłkarską Reissa Kalisz. Pomimo nie najlepszej pogody na turnieju pojawiło się 15 drużyn (65 zawodników) w trzech kategoriach wiekowych od tych najmłodszych (II-III klasa) do najstarszych (VII-VIII).

Wszyscy uczestnicy turniej otrzymali okolicznościowy medal, dyplomy a zawodnicy najlepszych drużyn otrzymali niezwykle atrakcyjne nagrody m.in. piłki nożne, ochraniacze, bidony, getry i gadżety Akademii Piłkarskiej Reissa z Kalisza.

Wszystkie te emocjonujące mecze sędziowali Michał trener Akademii Reissa Kalisz i zawodnik III-ligowej drużyny Pogoni Nowe Skalmierzyce Kamil Zadka.

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować