Z pozoru drobna rzecz, ale odszkodowanie znaczące!

2019-03-07 11:33:00 reklama@calisia.pl

Niedbale wykonana instalacja, z wystającym nad chodnik kawałkiem kabla, była w tym miejscu na chodniku już od kilku miesięcy. Niby nic wielkiego, w sumie drobna „nierówność” chodnika. I rzeczywiście ta nierówność nikomu nie przeszkadzała. Aż do chłodnego, jesiennego dnia, kiedy pani Bożena, pracująca na codzień w jednym z pobliskich urzędów, spieszyła się do domu.

Pech chciał, że czubek eleganckiego bucika utkwił pod wystającym kablem. Pani Bożena upadła na kolana. Niemal natychmiast poczuła falę silnego bólu w kolanie. Z trudem doszła do domu, mając nadzieję, że to tylko drobne stłuczenie. NIestety ból nie ustępował mimo tabletek, a opuchlizna utrzymywała się. Mąż zawiózł Panią Bożenę do szpitala, gdzie zdiagnozowano złamanie rzepki kolanowej.

Uraz na szczęście nie był zbyt poważny, operacja nie była potrzebna, a kolano wróciło do dawnej sprawności po utrzymaniu przez parę tygodni opatrunku gipsowego.

Sprawa minęłaby bez echa, ale pani Bożena opowiedziała o tym urazie swojemu znajomemu. Ten zasugerował kontakt z kancelarią odszkodowawczą.

„Oni pomagają dostać odszkodowania nawet w drobnych sprawach” – powiedział.
Jednak rozmowa z TRZEMA kolejnymi kancelariami nic nie dała.
„Przepraszam Panią, ale ta sprawa dla nas jest zbyt mała” – powiedział nawet wprost jeden z przedstawicieli. Dopiero czwarta kancelaria ( a okazała się nią Pro Juris), podjęła się wysiłku.”
Rzeczywiście sprawa była dość skomplikowana dowodowo, ale to żadna trudność”- powiedział jej pan Marek z Pro Juris. – „Sprawę przyjmujemy!”
Na etapie polubownym kancelaria wytypowała podmiot odpowiedzialny za wypadek. Jego ubezpieczyciel uznał, iż obrażenia pani Bożeny są niewielkie, a wystarczającą kwotą jest nieco ponad 1600 zł,-. O propozycji ugody nie warto nawet wspominać, Pro Juris sprawę skierowąło do Sądu, gdzie polubowną wypłatę ubezpieczyciela podbito ponad 13 razy, do kwoty łącznej przekraczającej 22 000 zł.

Pro Juris walczy zawsze o dobro ubezpieczonych. Stara się pozyskać dla swoich klientów znacznie więcej, niż przewiduje system. I praktycznie zawsze się to udaje.

Przez 10 lat swojego istnienia, kancelaria pomogła już dziesiątkom osób w odzyskaniu od firm ubezpieczeniowych kwot zgodnie z prawem należnych poszkodowanym.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń: 507 95 11 00

Od niedawna Ogólnopolska Kancelaria Dochodzenia Odszkodowań Pro Juris zdecydowała się nieść pomoc na terenie Wielkopolski, również w Kaliszu, gdzie działa autoryzowany agent Pro Juris – na ulicy 3 Maja 8. Praktycznie w każdym wypadku gdzie zostałeś poszkodowany Ty lub ktoś z Twoich bliskich, wywalczymy dla Ciebie i Twojej rodziny najwyższą możliwe zadośćuczynienie, odszkodowanie lub rentę. Jako jedyni walczymy do końca!

Warto dodać że renomowane kaliskie przychodnie: Konsylium, Medix i Magdomed właśnie rozpoczęły współpracę z Pro Juris.

Przypadek autentyczny, imiona osób zostały zmienione.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ