Yasumianki mają moc! [Dużo zdjęć]

2020-03-03 11:30:00 reklama@calisia.pl

Przedstawiciele Yasumi z przeszło 100 gabinetów w całej Polsce przyjechali do Kalisza 1 marca na specjalną konferencję „Yasumianki mają moc!”, która odbyła się na Auli PWSZ. Specjaliści podczas spotkania pokazywali najnowsze zabiegi oraz istotę łączenia zabiegów kosmetycznych z aktywnością fizyczną.

fot. MW
fot. MW

Yasumi w języku japońskim znaczy „wakacje”, „relaks” - Yasumi jest miejscem dla siebie, miejscem gdzie możemy poprawić swoje samopoczucie, odpocząć po wysiłkach związanych z pracą i życiem. Yasumi stworzone jest zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet – mówi założycielka marki Yasumi Zofia Bydałek, która w tym roku została uhonorowana DIAMENTEM FORBSA – Na przestrzeni 15 lat nasza oferta dla klientów zmieniła się. Na początku chcieliśmy dać usługę potrzebną, czyli poprawę wyglądu i najnowsze technologie, a na przestrzeni czasu okazało się, że oprócz tego klienci chcą przyjść i się zrelaksować, a przede wszystkim zrobić coś dla siebie – odpocząć, porozmawiać ze specjalistkami co mogą zrobić dla siebie, żeby lepiej się czuć i wyglądać – dodaje.

W gabinetach Yasumi w całej Polsce pracują najlepsi specjaliści, którzy cały czas podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje – W większości zespołów pracują panie – kosmetolożki i fizjoterapeutki, które cały czas się szkolą. Wciąż szukamy na rynku nowych rozwiązań i trendów – podkreśla Zofia Bydałek dodając - Inspirowałam się Japonią ponieważ bardzo mi podobał ten naród jak i jego kultura. Okazało się, że marka bardzo mocno wstrzeliła się w ten trend, który do nas przyszedł.

Top Ekspertki YASUMI

Wśród najpopularniejszych zabiegów oferowanych przez Yasumi znajdują się te wykonywane na twarz przede wszystkim przeciwzmarszczkowe, regenerujące oraz odświeżające – Jest też bardzo dużo zabiegów na ciało. Nasze zabiegi są „startem” przed prawdziwą aktywnością. Zawsze zachęcam wszystkie klientki, z którymi się widzę, że jeśli tego nie robimy to musimy się przekonać – przekonuje Z.Bydałek.

Przed Yasumi kolejne lata funkcjonowania na rynku - Mamy plan, żeby powstało dużo gabinetów w mniejszych miastach poniżej 40 tysięcy mieszkańców i uparcie walczymy o to miejsce – tłumaczy założycielka Yasumi – Chcemy dalej się rozwijać aby ludzie mogli korzystać z naszych usług. Walczymy też o to, aby zespoły, w których pracujemy potrafiły generować i kreować nowe zabiegi, trendy i wyczuwać potrzeby klientów – dodaje.

Podczas panelu wręczono statuetki dla TOP EXPERTEK - Magdaleny Ziemak z Yasumi Powiśle, Małgorzaty Przybył i Kingi Bober z Yasumi SPA Poznań oraz Katarzyny Meller z Yasumi Wrocław Ślężna. Cały panel poprowadziła Creative Manager Yasumi Polska - Michalina Dyczkowska.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ