Społeczne

XXII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Szwacinie [Dużo zdjęć]

2022-08-08 08:00:00 red

Na terenie Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego w Szwacinie (gmina Godziesze Wielkie) 7 sierpnia odbyły się XXII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

fot. JM
fot. JM

XXII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych odbywały się w dwóch konkurencjach "bieg sztafetowy 8x50m" oraz "rozwinięcie bojowe". Zawody przeprowadzone zostały według regulaminu CTiF i organizowane we współpracy z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu.

Na wydarzenie zaprosili Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Kaliszu, starosta kaliski Krzysztof Nosal oraz Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Godzieszach Wielkich wójt Józef Podłużny.

Wyniki:

Żeńskie młodzieżowe drużyny pożarnicze:

- 1 miejsce: OSP Zagorzyn

- 2 miejsce: OSP Szczytniki

- 3 miejsce: OSP Pólko Ostrówek

Męski młodzieżowe drużyny pożarnicze:

- 1 miejsce: OSP Rychnów

- 2 miejsce: OSP Marcjanów

- 3 miejsce: OSP Szczytniki

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować