Sport

XX Rodzinne Biegi Majkowskie im. Piotra Szymańskiego

2022-04-13 12:00:00 red.

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II wraz z Radą Rodziców zaprasza 14 maja do udziału w XX Rodzinnych Biegach Majkowskich.

Organizatorzy
Organizatorzy

Zapraszamy na XX Rodzinne Biegi Majkowskie w Kaliszu. Uczestnicy Biegu Rodzinnego tradycyjnie będą mieli do pokonania dystans 1200 metrów, który można przetruchtać, a nawet przemaszerować. Tu nie liczy się zajęte miejsce, a samo uczestnictwo i propagowanie aktywnego wypoczynku. Po zakończeniu rodzinnych zmagań zostaną rozegrane biegi w ramach mistrzostw Kalisza. Tu czeka Nas dystans 4800 metrów.

W biegu głównym prowadzona będzie klasyfikacja generalna OPEN kobiet i mężczyzn. Za trzy pierwsze miejsca przewidziane są puchary oraz nagrody rzeczowe.

Zapisy do biegu są bezpłatne. Każdy uczestnik biegu otrzyma okolicznościowy medal, a wśród uczestników zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody. Przewidziane są dodatkowe nagrody dla: najmłodszego i najstarszego uczestnika biegu.

Ruszamy przy Obiekcie Orlik ul. Tuwima 4:
- godz. 11:00 - rodzinny bieg - 1200 metrów;
- godz. 11:45 - bieg główny - 4800 metrów;

Zapisy trwają do 11 maja 2022r. pod adresem:
https://dostartu.pl/xx-rodzinne-biegi-majkowskie-v7210

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1164244244312542

 

Bieg odbędzie się w sobotę 14 maja 2022 r. w Kaliszu.
Start godzina 11:00 ul. Tuwima 4 przy obiekcie Orlik

Organizatorzy:
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Kaliszu, ul. Tuwima 4;
- Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2

Cele imprezy:

Biegi dla upamiętnienia Piotra Szymańskiego, znanego dziennikarza zasłużonego dla kaliskiego sportu, nauczyciela, wychowawcy młodzieży. Pan Piotr Szymański był wyjątkowo oddany swojej pasji. Aktywnie uczestniczył w kreowaniu wizerunku sportowego Kalisza. Od wielu lat był bezpośrednio zaangażowany w organizację rozmaitych przedsięwzięć sportowych. Pan Piotr Szymański był między innymi prezesem
Miejskiego Klubu Sportowego. 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ