XX Piknik Militarny w Kaliszu [Dużo zdjęć]

2022-06-18 20:00:00 red

Przy ul. Zielonej w Kaliszu odbywa się XX Piknik Militarny. Dla miłośników wojska to spora gratka. Można potrzymać prawdziwy karabin, kupić militarne gadżety i spróbować tradycyjnej grochówki.

fot. MW
fot. MW

Do największych atrakcji XX Pikniku Militarnego należy zaliczyć przejażdżkę prawdziwymi wozami bojowymi. Odbywa się także Tank Crush, czyli demolka samochodów osobowych przez pojazdy pancerne.

Atrakcje związane z militariami trwały do wieczora, a część druga pikniku nastąpi w niedzielę.

Program:

NIEDZIELA 19.06.2022

10.00 - Otwarcie drugiego dnia pikniku Wystawa statyczna sprzętu wojskowego

11.00 - Pokazy dynamiczne pojazdów

12.30 Tank Crush part I (demolka samochodów osobowych przez pojazdy pancerne)

13.00 - Pokazy dynamiczne wybranych pojazdów

15.00 - Tank Crush part II 16.00 Pokazy dynamiczne wybranych pojazdów

17.00 Oficjalne zakończenie XX pikniku

Wstęp wolny

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować