Sport

XVI Biegi Winiarskie już 24 września!

2022-09-23 13:30:00 red. za organizatorzy

W sobotę 24 września, od godziny 9:00 odbędą się XVI Biegi Winiarskie.

fot. MW
fot. MW

Przed nami kolejna edycja XVI Biegów Winiarskich. Zapraszamy do udziału wszystkich, tych dużych i tych małych. Tych co zaczynają swoją przygodę z bieganiem lub nordic walking i tych wytrawnych biegaczy.

Zapisy do biegów dostępne są on-line (dla biegów dziecięcych zapisy on-line bez opłaty) pod adresem https://foxter-sport.pl/xvi-bieg-winiarski-2022

Biuro zawodów mieści się w Centrum Leśnym ul. Gajowa w Kaliszu, czynne w dniu zawodów od godziny 8:45.

 

Harmonogram

Bieg przedszkolaka: 9:00

Biegi dziecięce i młodzieżowe: od 9:20

Bieg rodzinny: 11:00

Marsz Nordick Walking - dystans 5km: 11:30 z pomiarem czasu

Bieg główny dorośli - dystans 10km: 11:30 z pomiarem czasu

Miejsce: Leśne Centrum Edukacji ul. Gajowa 1, 62-800 Kalisz

ORGANIZATORZY

Rada Osiedla Winiary
UKS Szóstka Kalisz

Nadleśnictwo Kalisz – Lasy Państwowe- Partner imprezy

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować