Wasze artykuły

X Przegląd Twórczości Małego Artysty

2020-02-26 17:16:37 Izah

Organizatorem XPTMA jest stowarzyszenie Muzyczny Świat i m. Kalisz oraz przygotowujący małych artystów instruktorzy Music Store. Założeniem przeglądu jest przedstawienie na scenie najmłodszych w programie wokalno-taneczno-instrumentalnym i zaprezentowanie ich umiejętności przybyłym gościom i ich rodzinom.

Music Store
Music Store

Przyglądy Twórczości Małego Artysty to już tradycja. Po raz dzieisiąty najmłodsi artyści prezentują sie na scenie w CKiSz.Organizatorem jest stowarzyszenie Muzyczny Świat przy współudziale Music Store i wsparciu m. Kalisza. Podczas koncertu wszyscy występujący otrzymają nagrody za udział, bowiem nie będzie  przyznawania miejsc dla najlepszych. Wygranymi sa wszyscy, którzy wystapia Wstąp na widowisko jest bezpłatny, jednak należy odebrać wejściówkę w szkole Musc Store ul. Przemysłowa 8 w godz. 16-19. Zapraszamy.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować