Kultura

Wystawa "Sztuka bez barier" na Głównym Rynku w Kaliszu

2021-10-14 12:00:00 Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu

Zapraszamy w piątek 15 października na otwarcie wystawy „SZTUKA BEZ BARIER” – jest to element projektu "Teatr dostępny dla wszystkich" realizowanego w Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu.

Teatr Kalisz
Teatr Kalisz
Twórcami prac są osoby dorosłe z różnym stopniem niepełnosprawności, podopieczni Beaty Solińskiej z Młodzieżowego Domu Kultury im. Władysława Broniewskiego w Kaliszu.
 
Wystawa jest dostępna dla wszystkich, bez barier architektonicznych, mentalnych i środowiskowych. Większość prac wykonana jest techniką akryl na płótnie.
 
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
 
Dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego. "Teatr dostępny dla wszystkich - ze szczególnym uwzględnieniem osób z dysfunkcją wzroku i słuchu oraz osób 60+" w ramach programu Kultura Dostępna

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ