Motoryzacja
Wypadek w miejscowości Cienia Pierwsza. 3 osoby przewiezione do szpitala
Dwa samochody osobowe zderzyły się w miejscowości Cienia Pierwsza w gminie Opatówek. 3 osoby w tym dziecko, zostały przewiezione do szpitala.

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło 10 czerwca, przed godziną 15:00 na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Cienia Pierwsza w gminie Opatówek w powiecie kaliskim. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej.
- W wyniku zdarzenia 3 osoby zostały poszkodowane. Przetransportowano je do szpitala - informuje asp. Jakub Pietrzak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca oplem 35-latka, na oznakowanym skrzyżowaniu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu citroenem. Doszło do zderzenia obu pojazdów, w wyniku którego citroen przemieścił się i uderzył w latarnię i ogrodzenie jednej z pobliskich posesji - informuje podkom. Anna Jaworska-Wojnicz oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.
Wszystkie osoby uczestniczące w zdarzeniu - kierująca oplem i dziecko oraz kierowca citroena zostały przetransportowane do szpitala.
W sprawie wypadku będzie prowadzone postępowanie.
Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,
wrzuć nam coś do kapelusza :)


Wdzięczny Zespół Calisia.pl